Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  БМВД для курчат

  З власного досвіду знаємо, що для курчат важливі перші дні їх життя, адже саме в цей період формується їх імунітет та здоров’я. Тому птахівникам важливо знати, чим годувати курчат з моменту  їх народження, щоб зберегти поголів’я здоровим та знизити їх гибель в подальшому.

  Добавки для курчат

  Компанія VITAGRO Nutrition – виробник якісних повнораціонних комбікормів, БВМД та преміксів для сільськогосподарської птиці, свиней та ВРХ. Одним із напрямків виробництва, які ми обрали, є виробництво БМВД для курчат яєчних кросів, оскільки розуміємо їх потреби у сучасному птахівництві і можемо найкращим чином їх забезпечити. Орієнтиром компанії, є якість виробництва та економічна вигода для наших клієнтів. Ми звертаємо належну увагу на кожному етапі росту птиці, та найбільше від моменту їх вилуплення, щоб мати задовільний результат.

  Спеціальна суміш, вміст якої має висококонцентровані компоненти: білкові (Б), вітамінні (В), мінеральні (М) та мають вигляд добавки (Д), призначенні для забезпечення збалансованого раціону високої фізіологічної потреби птиці та тварин. Саме тому, фахівцями компанії VITAGRO Nutrition, розроблено рецептуру високоякісних добавок, щоб птиця з перших днів життя отримували необхідні компоненти для повноцінного та здорового зростання, а також у тій кількості, яка потрібна для відповідного віку та кросу курей.

  Склад білково-вітамінних добавок для курчат

  До складу БМВД від VITAGRO Nutrition входить:

  1. Соєвий та соняшниковий шроти або макуха;
  2. Клітини дріжджів та сухі клітини крові;
  3. Мінеральні компоненти: подрібнене вапно, сіль, монокальційфосфат;
  4. Вітамінно-мінеральний концентрат європейських виробників;
  5. Незамінні натуральні амінокислоти;
  6. Ензими та антиоксиданти.

  Висококваліфікованими спеціалістами нашого виробника, враховано важливий момент при складані рецептури, що для курчат від їх вилуплення із шкаралупи, важливо отримати якісний білок в достатній кількості, оскільки саме він впливає на інтенсивний розвиток та ріст пташеняти,  а також покращує вразливу травну систему.

  Переваги БМВД для курчат

  БМВД виробника VITAGRO Nutrition позитивно впливають:

  1. Кращій засвоюваності організмом курчат, оскільки розроблені з врахуванням віку.
  2. Травну систему та обміну речовин курчат, стимулюють гарний розвиток.
  3. Гарний стан здоров’я курчат та імунітет, що є важливим у перші дні їх життя та швидке зростання.
  4. Позитивно впливає на майбутню продуктивність (несучість чи м’яса).
  5. Високу поживність, усі БМВД містять достатню кількість протеїну, мінералів, енергії, амінокислот, вітамінів тощо, що не потребує додаткової годівлі.
  6. Високу продуктивність курчат та зменшенню їх гибелі у перші дні після вилуплення.

  Господарів хвилює питання, чим годувати добових курчат, щоб зберегти все поголів’я здоровим та з міцним імунітетом. Досвідчені птахівники радять давати корм одразу після появи на світ курчат, оскільки рефлекс дзьобати спрацьовує одразу після того, як вони стануть на лапки. Головне, щоб корм був подрібнений у крупку та курча легко могло взяти його до дзьоба, або ж придбати готовий корм у вигляді крупки. Також потрібно пам’ятати про забезпечення курчат водою, оскільки вдало підібраний раціон для них – це запорука високого приросту курей.

  Згодовувати БМВД для курчат, VITAGRO Nutrition рекомендує  від першого дня їх життя та не змінювати виробника, оскільки це може призвести до зниження продуктивності та поганої життєздатності курчат. Ми впевнені у своїй продукції, вона не містить заборонених інгредієнтів та модифікованих продуктів та афективну оптимальну годівлю.

  Компанія VITAGRO Nutrition пропонує високоякісні вітамінні добавки, які містять тільки натуральну сировину та усі необхідні мікро- та макроелементи, щоб зберегти всю птицю та зміцнити їх здоров’я. Головною метою фахівців нашого заводу є створення повноцінних добавок, які сприятимуть розвитку та  продуктивності курчат. Ми впевнені у виготовлених нами продуктах, оскільки висококваліфіковані фахівці постійно працюють над вдосконаленням існуючих  рецептур та розробкою нових, орієнтуючись на європейські стандарти. Вся сировина та готова продукція проходить перевірку у власній сертифікованій лабораторії, щоб досягнути високих показників продуктивності та забезпечити високими прибутками господарів птахоферм.

  Уся продукція, яку виготовляє компанія VITAGRO Nutrition, відповідає задекларованим показникам, проходить ретельну перевірку та має відповідні сертифікати якості. Також маємо чимало схвальних відгуків, від постійних наших клієнтів та партнерів, які впевнені у якості продукції та її безпечності. Тому і є нашими партнерами, адже наші цілі однакові – розвиток птахоферм, як бізнесу та отримання прибутку.

  Купити БМВД для курчат в Україні

  Купити білково-мінеральні добавки для курчат нашого виробництва, можна оптом та в роздріб, за цінами, які задовільнять вас. Адже ми є виробником, маємо більшу частину власної високоякісно сировини, чим заощаджуємо на посередництві, та використовуємо перевірені добавки наших закордонних партнерів, якість яких перевірена та схвалена до використання. Ми пропонуємо найефективніші технології годівлі курчат, які дадуть змогу отримати найвищі показники з ведення вашого бізнесу.

  Важливо! Для курчат постійно має бути наявна кількість води та корму, у співвідношенні 2 до 1. Тобто, наявність  води має переважати корм у два рази!

  Переваги співпраці з VITAGRO Nutrition:

  1. Спеціалізований надсучасний автоматизований завод побудований за стандартами GMP+;
  2. Наявність власної високоякісної сировини та добавки провідних європейських компаній;
  3. Безперервне виробництво широкого спектру кормів, та можливість безперебійно постачати товар на птахоферми;
  4. Рецептури кормів та БМВД розроблені із врахуванням кросів, вікових категорій птиці.
  5. Уся продукція проходить перевірку.
  6. Ціна на БМВД відповідає якості та задовільнить кожного покупця.
  7. Зручне пакування у крафт-мішки, що дозволяє належно зберігати відповідний термін та транспортувати.
  8. Можливість замовити БМВД по всій території України оптом та в роздріб.

  Придбати БМВД для курчат за ціною від виробника VITAGRO Nutrition можна в роздріб та оптом, звернутись до мережевих представництв компанії,  зателефонувати за вказаними контактами у розділі КОНТАКТИ. Наші спеціалісти відгукнуться на ваші звернення та дадуть відповіді на усі питання. Якщо у вас виникла необхідність у консультації з питань розвитку бізнесу –  наші фахівці із задоволенням проконсультують та допоможуть у вирішені питань, які у вас виникли.