Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  БМВД для кур несучок

  Компанія VITAGRO Nutrition пропонує найкращі білково-вітамінно-мінеральні добавки БМВД для курей-несучок, збалансовані за вмістом білка, амінокислот, вітамінів, енергією, макро- та мікроелементами. Кваліфіковані птахівники компанії постійно проводять моніторинг та аналіз своєї роботи, щоб забезпечити ринок птахівництва якісними та повноцінними комбікормами, зробити прибутковим бізнес малих та великих фермерів. Щоб раціон яєчних курей був повноцінним та поживним, доцільно купити БМВД для курей несучок від виробника VITAGRO Nutrition, які містять усі необхідні елементи живлення для здорового росту та гарної несучості.  Ми використовуємо для їх виготовлення якісну сировину власного виробництва і перевірених роками партнерів-постачальників. Уся сировина та готова продукція перевіряється лабораторією на якість та придатність до використання. Ми здійснюємо оптовий продаж БМВД для курей несучок за кращою ціною для потреб птахівництва.

  Спеціальні програми годівлі курей від виробника VITAGRO Nutrition зроблять ваш бізнес не тільки прибутковим, але легким у його введені, зрозумілим навіть для початківців у веденні цього бізнесу. Вся продукція сертифікована, відповідає задекларованим показникам та сприяє росту птиці та яєчної продуктивності.

  Переваги :

  1. Багаторічний досвід у тваринництві та птахівництві;
  2. Найсучасніше виробництво кормів, преміксів і БМВД для курей несучок;
  3. Передові найефективніші технології годівлі свиней, ВРХ, птиці.
  4. Контроль і перевірка якості сировини та готової продукції у власній лабораторії та на фермах компанії;
  5. Найвищі показники ефективності в тваринництві та птахівництві.

  Для захисту від різних захворювань курей та збільшення несучості пропонуємо лінійку якісних препаратів, які спрямовані на зміцнення імунітету, покращення загального стану та продуктивності. Відомо, що кури-несучки відрізняються від інших різновидів своєю продуктивністю, тому мають більшу потребу у кількості протеїну, мікроелементів, вітамінів, амінокислот. Експерти компанії визначили, яку роль відіграють добавки у життєдайності птиці.

  Добавки для курей: переваги

  БМВД для курей від компанії VITAGRO Nutrition сприяють:

  • Кращій засвоюваності організмом поживних речовини.
  • Покращенню роботі травної системи та обміну речовин.
  • Здоров’ю пернатих та зміцненню їх імунітету.
  • Збільшенню несучості та високій якості м’яса та яєць.
  • Насиченості мінералами, енергією, амінокислотами, вітамінами тощо.
  • Високій продуктивності курей.

  Виробник VITAGRO Nutrition пропонує для ринку купити білково-вітамінно-мінеральні добавки для курей оптом за вигідною ціною.  Ми впевнені у продуктах, які виробляємо, оскільки фахівці постійно працюють над покращенням продукції, проводять перевірку у лабораторії та тестують у власних птахофермах – задля високих показників продуктивності та економічної вигоди господарям птахоферм.

  Відомо, що біологічно активні добавки (амінокислоти, вітаміни) засвоюються в організмі курей-несучок на 90-95% і забезпечують її організм всіма речовинами необхідними для росту та несучості, сприяють оптимальній продуктивності. Варто вводити БМВД в щоденний раціон курей, щоб не спричинити дефіциту того чи іншого елементу живлення.  Усім птахівникам рекомендуємо купити необхідні добавки від виробника VITAGRO Nutrition, який спеціалізується на виробництві кормів і кормових добавок. Для цього побудували у екологічній природній зоні надсучасний завод, за європейськими стандартами, застосовуємо технології провідних виробників світу, враховуємо рекомендації українських та закордонних спеціалістів для створення високопродуктивної годівлі.

  Кваліфіковані технологи компанії VITAGRO Nutrition не включили у склад БМВД для курей хімічні компоненти чи гормони, які стимулюють швидкий ріст та розвиток птиці,  адже розуміють,  що дані елементи  загрожують здоров’ю курей та їх продуктивності. Тому, наші біоактивні препарати є безпечними для здоров’я птиці.

   

  БМВД в раціоні курей-несучок виконують функції:

  1. Задовольняють потребу несучок у всіх поживних елементах живлення;
  2. Зміцнюють імунітет курей;
  3. Прискорюється процес формування шкаралупи яйця;
  4. Покращується якість та кількість знесених яєць;
  5. Зменшуються витрати основного корму.

  Наш завод-виробник БМВД для курей також пропонує широкий асортимент кормів, преміксів та БМВД для птиці. Курячі яйця від несучок у раціоні людей займають чільне  та особливе місце, оскільки у них містяться природні антиоксиданти та поліненасичені жирні кислоти, які знижують процес старіння, гарно впливають на нервову та гормональну систему, попереджають розвиток патологій. З дитинства відомо, що сніданок із яйця – це запорука заряду енергії, отримання необхідної кількості вітамінів та мінералів на увесь продуктивний день.

  Пам’ятка! Не тільки нестача поживних речовин, але і їх надлишок є небезпечними для курей. Тому пропонуємо вводити їх в раціон курей згідно інструкції від виробника.

  Чому важливо в раціоні  птиці постійний вміст поживних речовин? При нестачі мінералів у годівлі, організм почне віддавати мінерали із внутрішніх запасів свого тіла для знесення яєць. Це негативно вплине на загальний стан здоров’я, її продуктивність, може підвищитись крихкість кісток, зменшиться активність та є загроза різним захворюванням, інколи навіть гибелі.  Тому пропонуємо розумний вибір для стовідсоткової годівлі курей-несучок – біодобавки від компанії VITAGRO Nutrition.

  Склад БМВД для курей несучок

  БМВД для курей містить такі поживні речовини:

  1. Високобілкову сировину – високоякісні соєві і соняшникові макухи та шроти, які забезпечують потребу птиці у білках та амінокислотах.
  2. Незамінні амінокислоти – забезпечують потребу курей у незамінних амінокислотах.
  3. Солі макро- та мікро-елементів – забезпечують організм птиці необхідними мінеральними елементами, для забезпечення всіх систем і органів, для формування шкаралупи.
  4. Препарати вітамінів – для забезпечення всіх функцій в організмі, формування імунітету та здоровʼя птиці.

  Експерти компанії рекомендують відповідально віднестись до вибору корму та добавок для ведення свого господарства. Потрібно обирати надійного виробника, який спеціалізується та є професіоналом у даній галузі, має гарні відгуки та відповідні сертифікати, які підтверджують якість та безпеку БМВД.

  Обираючи кормові добавки для курей несучок варто звернути увагу на такі фактори:

  • Крос та порода птиці. Якщо обираєте добавки для яєчних курей, то потрібно суворо дотримуватись цих вимог, не можна давати несучкам корм, призначений, до прикладу, для бройлерів.
  • Вік птиці. Період зростання птиці потребує неоднакової годівлі. Для курчат, молодняку та дорослої птиці пропонуємо різні програми продуктів, які відрізняються своїм складом та ціною.
  • Ціль. В залежності від проблеми, яку бачить фермер (тонка шкаралупа, хворобливість курки та інші) варто обирати відповідні корма, премікси та добавки, щоб не нашкодити здоров’ю та росту курей.
  • Тип відгодівлі. Птиці, яка знаходяться у клітках, більше потрібно вітамінів та білка, потрібно брати комплексні препарати та згодовувати з раннього віку. Куркам, які на вигулі – можна давати восени та взимку, комплексно або відповідно до потреб.

  Купити БМВД для курей несучок в Україні

  Купити  білково-мінеральні добавки для курей можна у нас в компанії. В каталозі оберіть товар, що вас зацікавив. Відповіді на запитання, які у вас з’явились, дадуть провідні експерти компанії, знавці нашої продукції. Порадять, як правильно обрати, згодовувати корма, розкажуть ціну та умови купівлі БМВД від компанії. Рекомендуємо деякі правила використання добавок в раціоні курей.

  Правила вводу в раціон БМВД

  • Посипати комбікорм, мішанку.
  • Ретельно перемішати з основною їжею.
  • Обов’язково купувати біодобавки по призначенню – для несучок.
  • Використовувати регулярно, щоб кури постійно отримували необхідні речовини.

  Продукція компанії сертифікована, відповідає всім задекларованим показникам, має ряд нагород та схвальних відгуків. Ми радимо купити кормові добавки нашого виробництва, оскільки впевнені у якості продукції, її користі та безпечності.  Переконані у гарному рості та розвитку птиці та вашому прибутку з ведення даного бізнесу.

  Купити корм для курей несучок VITAGRO Nutrition можна оптом та в роздріб, за цінами виробника на сайті компанії, мережевих представництвах та безпосередньо на заводі виробника VITAGRO Nutrition.