Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Купити БМВД для свиней та поросят

  Для продуктивного свинарства, компанія VITAGRO Nutrition пропонує найефективніші технології годівлі свиней. Білкові вітамінно-мінеральні добавки, БМВД для поросят спрямовані для Їх збалансованої годівлі та забезпечення фізіологічних потреб. Купити БМВД для свиней, розроблені для свиней і молодняку – значить, отримати продукт, популярний серед фермерських та домашніх господарств.

  Добавки для свиней

  Переваги БМВД для свиней

  Переваги БМВД для свиней виробництва компанії VITAGRO Nutrition

  1. Європейська якість за доступною ціною.
  2. Екологічний та високоякісний продукт.
  3. Продукція відповідає сертифікатам та встановленій поживності.
  4. Оптимальна конверсія корму.
  5. Оптова торгівля добавками від виробника Vitagro Nutrition.

  Білково вітамінно-мінеральна добавка – це суміш концентрованих біологічно-активних компонентів, призначення яких забезпечити організм свиней незамінними амінокислотами, вітамінами різних груп (жиророзчинні A, D, E, K і водорозчинні вітаміни групи В, мінеральними компонентами мікро і макро компонентами). Високу ефективність  використання добавок, можна спостерігати тільки у суміші з основним кормом, що забезпечить здоровий стан тварини, зміцнить імунітет, дасть гарну продуктивність та відтворну здатність. Рекомендують вводити біодобавки для свиней в раціон до 30% рекомендований відсоток вводу визначається в залежності від вікової групи тварин в середньому це від 10 до 45 відсотків від готового корму, оскільки дана частка раціону не є замінником повнораціонного корму.

   

  БМВД для свиней забезпечують:

  • Засвоєння поживних речовини в організмі свиней, посилюють апетит,
  • Високу репродуктивність тварин,
  • Повноцінний та швидкий ріст поросят.
  • Зміцнення імунітету та зниження смертності молодих тварин,
  • Прискорення метаболізму та засвоєння кормів
  • Високоякісне м’ясо та його затребуваність на ринку країни,
  • Профілактику виникнення хвороби рахіту та його патологій (профілактика дешевша ніж лікування).

  Купити БМВД для свиней в Україні

  Найкращі білково вітамінно-мінеральні  добавки для свиней для швидкого росту купити можна у виробника VITAGRO Nutrition, потужності якого дозволяють здійснювати виробництво продукту якісно та безперебійно, задля  задоволення потреб свинарства країни та населення смачними та якісними м’ясними продуктами.  Для цього компанія побудувала надсучасний завод з виробництва кормів для тварин, добавок для відгодівлі сільськогосподарських тварин. Розташований завод у мальовничій стороні Хмельниччини – Подільські Товтри, обладнаний автоматизованими технологіями найвідоміших європейських виробників Buhler AG Van Aarsen International B.V.

  Якісний  продукт для свиней виробляють висококваліфіковані спеціалісти, які вдало поєднують автоматизовані технології заводу, першокласну сировину, що пройшла контроль якості. Фахівці  дотримуються рекомендацій досвідчених свинарів України та закордонних колег, які знають як організувати повноцінне харчування тваринам різного віку, кнурів та свиноматок, молодого поголів’я. Вміст сумішей ретельно вивірений, згідно нормативів та рекомендацій експертів з тваринництва, щоб уникнути неприємних ситуацій під час годівлі тварин. Тому купити БМВД для свиней (білкові вітамінно-мінеральі добавки для швидкого росту свиней) у виробника – по суті, отримати готову суміш наповнену протеїном, мікро- та макро елементами, пробіотиками, вітамінами та ферментами.

   

  Склад БМВД для свиней і поросят

  Добавки для свиней, свиноматок і поросят містять в своєму складі:

  • Протеїн – основний будівельний матеріал для розвитку м’язової частини тіла тварини, спонукає гарному зростанню поросят, підвищує середньодобовий приріст, рекомендуємо згодовувати всім тваринам.
  • Амінокислоти – необхідні для нормального розвитку і перебігу всіх біологічних та хімічних процесів.
  • Ферменти – захищають та попереджають захворювання, особливо у поросят, сприяють кращому засвоєнню та перетравленню їжі.
  • Макроелементи і мікроелементи – продуктивність тварини, значне пришвидшення росту, формування скелету, розчинність протеїнів, робота нервової і м’язової системи, покращують проникнення через мембрани клітин поживних речовин.
  • Вітаміни – забезпечують здоровий розвиток свиней, співпрацюють із усіма системами в організмі тварин, репродуктивною системою тварин та іншими органами, для нормальної життєздатності усіх сільськогосподарських тварин.

  Пропонуємо вводити в раціон кормові добавки від тижневого віку і до забою тварини. Варто пам’ятати, що суміш потрібно давати згідно рекомендацій виробника, щоб не нашкодити тварині та її здоров’ю. Ми виділили декілька особливостей застосування білково вітамінних добавок, які можна придбати на сайті компанії, у наших мережевих представництвах та заводі.

   

  Важливі функції добавок для свиней, поросят і свиноматок

  Основні показники продуктивності використання БМВД для свиней VITAGRO Nutrition:

  1. Високий відсоток запліднення свиноматок (понад 92%);
  2. Народження поросят живими на опорос (16,6%);
  3. В підсисний період приріст за добу становить – понад 220 гр.
  4. Середньодобовий приріст в період дорощування – понад 500 гр.
  5. В період відгодівлі середньодобовий приріст становить – понад 980 гр.

  Добавки для свиней є найкращими компонентами для повноцінного раціону, який згодовують тваринам з основним кормом. Щоб запропонувати вам купити білкову суміш за доступною ціною, ми застосовуємо найпрогресивніші технології, здійснюємо постійний контроль за якістю вхідної сировини та готової продукції, яку перевіряємо не тільки у лабораторії, а і на сотні тисячах тварин щодня.

  Висококваліфіковані спеціалісти різних напрямків  розробили найкращі вітамінні добавки для свиней і поросят, які містять клітковину, білкові компоненти, вітаміни груп A, K, D, E, B тощо, мікро- та макро- елементи, кальцій, залізо, мідь, селен, йод, цинк, фосфор та інші важливі для нормального росту свиней компоненти. Основа даних елементів міститься соняшниковому шроті, вапняковому борошні, макусі соняха та сої, кормових дріжджів, вітамінах та мінеральних речовинах відомих світових брендів.

  Добавки для швидкого росту свиней

  Добавки для швидкого росту свиней з необхідними пропорціями:

  1. VITAMIX Premium – програма для професіоналів для відгодівлі свиней та здачі живою вагою (Start Prot – 25 %, Grover Prot – 15%, Finisher Prot – 10%), для свиноматок VITAMIX Premium (Lacto Prot – 20%, Pregna Prot – 10%).
  2. VITAMIX Classic – програма із мінімальними інвестиціями (Start Prot – 25 %, Grover Prot – 15%, Finisher Prot – 10%), для свиноматок VITAMIX Classic (Lacto Prot – 20%, Pregna Prot 10%)
  3. VITAMIX Profit – програма розрахована для високотехнологічного виробництва (Prestart – 100%, Start PR – 3,4%, Grover PR – 2,4%, Finisher PR – 2%), для годівлі свиноматок VITAMIX Profit (Lacto Prot – 20%, Pregna Prot – 10%).

  Програми, які розраховані на годівлю кормовими добавками, розраховані для підтримки здоров’я супоросних та лактуючих свиноматок, для відгодівлі на забій, ремонтного молодняка, кнурів, молочних поросят. Рекомендуємо обирати найкращі БМВД індивідуально для кожної вікової групи, враховуючи призначення свиней та для чого розводять. Якщо ви початківець у годівлі свиней, маєте можливість отримати консультацію у наших спеціалістів та їх підтримку.

  Свої професійні навики спеціалісти використовують для створення стовідсоткового раціону для годівлі тварин від їх народження до забою. Кормові добавки для свиней дають ефективний результат тільки в комплексі з основним кормом, тобто для повного балансу потрібно додавати БМВД близько 30%, добавки не можуть замінити повноцінне харчування, а лише доповнити.  Фермери знають, що правильний раціон годівлі, задовільнить смакові потреби свиней різного віку та породи, забезпечить здорове їх зростання, пришвидшить приріст м’язової маси, сала, підвищить прибутковість для  господаря.

   

  Правила годування свиней БМВД

  Задля ефективного застосування добавок для свиней, необхідно:

  • Використовувати білково-вітамінні добавки для свиней і поросят в залежності від поставлених цілей: збільшення ваги, швидке зростання, статевий потяг та активність.
  • Додавати до основного комбікорму відповідно дозування зазначеного виробником та рекомендацій професіоналів.
  • Перед подачею добре змішувати мінеральні добавки та основний корм, щоб уникнути небажаних ситуацій та не зашкодити здоров’ю тварини.
  • Купувати товар у перевірених виробників, які мають гарну репутацію та відгуки клієнтів.

  Кожен власник свиноферми знає, що у свині однокамерний шлунок, який погано перетравлює рослинність у білок, так як у ньому відсутні бактерії, що більше властиві жуйним тваринам. Саме тому, БМВД свиням краще давати у корм, для кращого засвоювання організмом, врахувати їх віковий період та подальше їх використання.

  Важливим періодом для супоросних свиноматок, оскільки їх організм має отримувати усі необхідні для життя як свинки так і її майбутнього потомства. Експерти компанії VITAGRO Nutrition врахували даний період свиноматки та розробили склад корму, який забезпечить усіма вітамінами, мінералами, амінокислотами, які так потрібні їй в супоросний період, знизить мертвонароджуваність поросят в посліді. Найкращі кормові добавки від компанії підходять для свиноматок в період лактації та після нього, допоможуть викормити здорових дітей та відновити свій організм.

   

  Кращі БМВД для свиней, програми годівлі

  • VITAMIX Classic – програма годівлі на БМВД для свиноматок (Lacto Prot – 20%, Pregna Prot 10%).
  • VITAMIX Premium – програма годівлі на БМВД для свиноматок (Lacto Prot – 20%, Pregna Prot 10%).

  Компанія здійснює продаж БМВД оптом від виробника, оскільки це вигідно для покупців. Одна із вагомих причин – економічна.  Для постійних та оптових клієнтів діє гнучка система знижок, що дозволить заощадити на перевезені, транспорті тощо. Друга причина – зручність, не потрібно думати і здійснювати регулярні рейси за кормами, оскільки покупка товару оптом дає можливість на довгий період забезпечити тварин годівлею та зберігати свій спокій. Третьою перевагою є – доставка товару у будь-яку точку України, що збереже ваш час, заощадить кошти.