Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  БМВД для перепелів

   

  Компанія VITAGRO Nutrition є провідним виробником БМВД  та інших кормів для птиці, зокрема для перепелів. Сьогодні бізнес з розведення перепелів в Україні не є таким  масштабним, як із вирощування курей, індиків, качок чи гусей, а тільки набуває попиту та популяризації.  Найчастіше можна купити яйця перепілок, які користуються широким попитом, завдяки своїм цінним та корисним властивостям для організму людини, а м’ясо є ніжним та смачним делікатесом.

  Щоб бізнес з розведення перепелів процвітав, для цього потрібно знати його «підводне каміння», а щоб птиця зростала здоровою, потрібно правильно організувати раціон годівлі. VITAGRO Nutrition як виробник комбікормів БМВД та преміксів пропонує якісну та повноцінну продукцію, яка задовільнить потреби птиці та дасть для їх організму усі необхідні поживні речовини.

  Стандарти БМВД для перепілок:

  1. Має гарну засвоюваність та перетравність організмом перепілок.
  2. Склад містить повний спектр усіх необхідних поживних речовин, макро- та мікроелементів у відповідній пропорції для швидкого росту та гарної яєчної продуктивності перепілок.
  3. Складові БМВД тільки натуральні та якісні.
  4. Терміни випуску та придатності відповідають встановленим нормативам.

  Білково-вітамінні-мінеральні добавки для перепелів – це збалансована суміш високоякісних білкових кормів, амінокислот, макро- та мікроелементів, вітамінів, які забезпечують інтенсивний ріст, високу яєчну продуктивність та здоров’я перепілок. Дані добавки забезпечать оптимальну годівлю при вирощувані перепелів та максимальний ефект для розвитку даного бізнес напрямку. Розроблений комплекс добавок від компанії виробника VITAGRO Nutrition відповідає всім встановленим стандартам та нормативам, містить натуральні інгредієнти та корисні речовини, які є безпечними для життя та зростання перепелів. Завдяки нашим висококваліфікованим спеціалістам, вітамінні добавки розроблені для повноцінного та збалансованого раціону, щоб перепілки зростали здорові, а прибуток був стабільним.

  Купити білково-вітамінно-мінеральні добавки для перепелів від компанії  VITAGRO Nutrition можна у наших регіональних представників, та на нашому заводі виробнику.

  Переваги виробника VITAGRO Nutrition:

  1. До складу входить натуральна сировина, більша частина якої власного виробництва.
  2. Власний завод з виготовлення кормів, що дає можливість заощадити на посередництві.
  3. Співпрацюємо із перевіреними та провідними постачальниками корисних біодобавок.
  4. Сертифікована власна лабораторія, яка перевіряє, як сировину так і готову продукцію, та контролює її якість.
  5. Здійснюємо оптову продажу БМВД за низькими цінами.
  6. Зручна крафт-упаковка, яка надійно зберігає продукт довго та захищає від проникнення будь-яких непотрібних бактерій.

  Нашими спеціалістами розроблені рецептури для яєчних та м’ясних перепелів, склад комбікормів відрізняється за поживністю для різного напрямку продуктивності, щоб птахівники, змогли легко контролювати вагу та швидкий ріст. Вміст легкозасвоюваних білків, амінокислот, необхідних вітамінів, мінералів, мікро- та макроелементів, забезпечує гарний приріст молодняку перепелів та дає високу яєчну продуктивність перепілок,  а також забезпечує високу харчову цінність і смакові властивості делікатесного м’яса та яєць. Найголовнішим аспектом, годівлі БВМД – є стійкість до захворювань та гибелі, як молодняка так і дорослих перепелів.

  Склад БМВД для перепілок

  До складу БМВД входить:

  1. Зернові корми (пшениця, кукурудза);
  2. Високоякісні соняшникові і соєві макухи та шроти;
  3. Мінерали (вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль);
  4. Вітамінно-мінеральний премікс;
  5. Незамінні амінокислоти;
  6. Комплекс ензимів;
  7. Антиоксиданти;

  Для забезпечення наявності білково-вітамінно-мінеральних добавок у замовника, наш завод, оснащений новітнім технологіям та високотехнологічним виробництвом, що дає можливість забезпечити безперебійне постачання того чи іншого продукту. Під час розробки лінійки продуктів для перепелів, фахівці врахували, як досягнення вітчизняної науки так і досвід зарубіжних партнерів, орієнтуючись на європейські стандарти та потреби відгодівлі сучасного птахівництва, зокрема перепелів. При розробці складу рецептури вітамінних добавок, нашими фахівцями взято тільки натуральну сировину, яка тільки після перевірки нашою лабораторією та відповідності стандартам йде на переробку для виробництва продукції.

  Купити добавки для перепелів в Україні

  Чому варто купувати наші БМВД:

  • Мають гарну засвоюваність організмом перепелів;
  • Оптимальна конверсія корму;
  • Підвищення однорідності поголів’я птахів;
  • Стійкість до захворювання та гибелі, зокрема молодняка;
  • Гарний приріст м’ясних та висока несучість яєчних перепелів;
  • Позитивно впливає на смакові якості м’яса та яєць;
  • Підвищує прибуток для власників бізнесу;
  • Не містить гормонів та стимуляторів.

  Придбати білково-вітамінно-мінеральні добавки виробника VITAGRO Nutrition, можна оптом та в роздріб, за задовільними цінами, напряму від виробника. Мережеві представництва та безпосередньо на заводі можете замовити товар, який вас зацікавив. Також отримати консультацію  щодо правильного введення в раціон БМВД перепілкам.