Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  БМВД – білково-мінеральні вітамінні добавки для тварин

  Фермерам необхідно підтримувати здоров’я і продуктивність тварин і птиці, для цього і необхідні БМВД, білково-вітамінно-мінеральні добавки та комплекси. Корисні речовини впливають на обмінні процеси, прискорюють ріст молодняку, збільшують м’язову масу та підвищують продуктивність.

  Vitagro Nutrition, виробник вітамінних добавок для тварин та птахів, випустив серію продуктів, які постачають мікроелементами, виступають практичним доповненням до основного раціону та оптимізують витрати на підживлення сільськогосподарської худоби.

  БМВД – що це?

  Фермерам складно організувати повноцінний раціон із підручних продуктів, особливо коли чисельність поголів’я сягає кількох десятків особин. Забезпечувати та надавати повний перелік амінокислот, мікро- та макроелементів та стежити, щоб ніхто не опинився в дефіциті, фермерам не вигідно – цей спосіб витрачає багато часу та сил.

  Саме тому застосовують білково-мінеральні вітамінні добавки (БМВД). У порівнянні із самостійно заготовленим підживленням, продукція є концентрованою сумішшю біологічно активного протеїну, мікро- та макроелементів, пробіотиків, вітамінів та ферментів.

  1. Протеїн – необхідний всім особинам, він постачає «будівельний матеріал» у розвиток м’язової маси, стимулює зростання молодняку, збільшує середньодобовий приріст.
  2. Амінокислоти – беруть участь у перебігу всіх біологічних та хімічних процесів.
  3. Ферменти – каталізатори, які у свою чергу підвищують засвоюваність і швидше розщеплюють їжу на корисні речовини (покращують конверсію корму, збільшують доступність поживних речовин та їх швидку засвоюваність). Захищають травний тракт від захворювань, особливо серед поросят.
  4. Вітаміни – забезпечують нормальний розвиток організму, беруть участь у роботі репродуктивної системи, синтезі гормонів та нейромедіаторів. Забезпечують правильний розвиток органів та систем.

  Склад ретельно вивірений, фахівці дотримуються рекомендацій експертів тваринництва, щоб уникнути гіпо- та гіпервітамінозу. БМВД містить:

  • клітковину;
  • білкові компонети рослинного походження
  • лізин;
  • мікро та макроелементи
  • цинк;
  • усі незамінні амінокислоти
  • цистин;
  • ензими
  • вітаміни А К D E та групи В
  • фосфор;
  • кальцій;
  • метіонін;
  • треонін;
  • залізо;
  • мідь;
  • селен;
  • триптофан;
  • йод;
  • марганець.

  Джерела цих елементів – кормові дріжджі, рибне борошно, шрот соняшника, вапнякове борошно, макуха та соєва макуха, вітамінні та мінеральні бленди.

  Фермери можуть купити БМВД від виробника Vitagro Nutrition. Добавки пройшли повноцінну сертифікацію, лабораторний контроль та відповідають стандартам якості.

  Важливі характеристики БМВД

  Мінерально-вітамінні корми є джерелом елементів, необхідних тваринам для повноцінного розвитку. Продукти зміцнюють імунітет і попереджають багато захворювань, підвищують здатність до виведення сильних особин; харчові добавки для тварин сприяють збільшенню маси, при цьому не забуваючи про здоров’я поголів’я.

  Купити БМВД можна для самців і самок різного віку. Існують варіанти стартового, престартового, гроувера та фінішного прикорму:

  1. для підтримки поросних та лактуючих свиноматок;
  2. для відгодівлі;
  3. для розвитку підсосних поросят;
  4. для кнурів-виробників;
  5. для ремонтного молодняку.

  Надзвичайно популярними є вітамінні добавки для курей несучок. Вибирати продукцію слід індивідуально для кожної вікової групи, орієнтуючись на стать і призначення тварини, і мету її розведення. Досвідчені фермери підбирають БМВД самостійно, початківці замовляють консультацію у фахівців Vitagro Nutrition.

  Одними добавками годувати свиней не можна – виникає ризик гіпервітамінозу, що погано позначається на самопочутті та стані тварин. Комплекс вводять поступово, змішуючи поживний продукт із основним кормом. Разом із зерном та рослинними інгредієнтами мінеральні суміші краще засвоюються.

  Переваги харчових добавок для тварин Vitagro Nutrition

  Фахівці перевіряють сировину, що надходить, залишаючи тільки чисті, цілісні та сертифіковані інгредієнти. На кожному етапі виробництва корми проходять додаткову перевірку, у результаті продукція виходить корисною та якісною.

  Краще купити БМВД для тварин оптом, адже вони допомагають:

  1. Збалансувати щоденний раціон, витрачаючи мінімум коштів. Зробити їжу поживною, додати енергетичу цінність і мікроелементи, що важко виробляються.
  2. Збільшити рентабельність господарювання. Знизити фінансові витрати на одиницю продукції, підвищити продуктивність свиноматок та особин, які готуються до забою.
  3. Прискорити зростання молодняку. Вітамінні корми забезпечують швидкий фізіологічний розвиток, збільшують щоденне збільшення маси поросят і тварин для відгодівлі.
  4. Вивести здорове поголів’я. Корисні речовини знижують смертність серед молодняку, захищають від інфекцій шлунково-кишкового тракту та диспепсії, підтримують імунітет. Витрати фермерів на лікування знижуються.
  5. Підвищити смакові властивості. БМВД для свиней забезпечують органічне збільшення м’язової маси та сала, не погіршуючи продукт – він залишається м’ясистим, соковитим та ароматним.
  6. Збільшити поголів’я худоби. Мінерали позитивне впливають на фертильність самок і самців, стимулюють плодючість і появу молока.

  Кормові добавки для сільськогосподарських тварин в Україні мають попит тому, що дозволяють швидко відлучити поросят від свиноматок і надати молодняку ​​життєстійкості. Показник продуктивності підвищується на 13%, терміни підготовки особин до забою зменшуються до 5-7 місяців.

  Особливості застосування

  Легко засвоюваний протеїн рекомендують вводити з 5 дня життя, він є головним елементом, необхідним для формування м’язової маси. Щоденний приріст становить 400-600 г, що скорочує термін отримання м’ясної продукції та зменшує собівартість вирощування худоби.

  Молодняк вагою 36-70 кг потребує 1,3-2,5 кг основного корму, кожен кілограм якого розбавляють 150 г вітамінної добавки. У таких умовах середньодобовий приріст становить 600-700 р.

  Дорослим особинам 70-110 кг потрібно майже 3 кг їжі, а кількість корму знижується до 100 г на кожний кілограм. Денне збільшення ваги коливається до 1 кг.

  Купити білково-вітамінні добавки та вводити їх в раціон слід акуратно, фахівці рекомендують:

  • Приділяти увагу зерновим продуктам найвищої якості, з яких складається їжа тварин.
  • Годування вологою їжею має містити харчові відходи, овочеву суміш, соковиту траву.
  • При зерновій сухій годівлі обов’язково підтримувати водний баланс не менше 5 л.

  Виробництво кормових добавок для тварин враховує потреби організму в усі періоди життя. Фермерам залишається змінювати дозування та співвідношення вітамінних комплексів.

  Ціна на БМВД в Україні

  Vitagro Nutrition випускає продукцію з високоякісних натуральних інгредієнтів, у яких відсутні синтетичні та шкідливі домішки, а також антибіотики. Сировинний матеріал пройшов контроль та лабораторні перевірки. Так як ми є виробником і прямим постачальником, підсумкова вартість помітно знижується.

  Компанія пропонує придбати добавки для кращого зростання тварин за цінами виробника. Недороге оптове замовлення БМВД можна доставити в будь-яке місто та область країни.