Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Комбікорм для птиці

  Відомо, що раціон годівлі сільськогосподарських тварин та птиці,  чи то на великих підприємствах чи в домашніх господарствах, має бути збалансованим і повноцінним. Тільки при отримані усіх необхідних поживних речовин та елементів живлення із повнораціонним комбікормом сільськогосподарська птиця зможе  давати максимальну продуктивність: набрати нормативну живу масу, мати сильний імунітет та здоров’я,  давати смачне м’ясо та багато яєць. Проте потрібно пам’ятати: що  надмірна годівля може призвести до ожиріння, через що знизиться продуктивність. Питання щодо повноцінного збалансованого раціону хвилює багатьох фермерів, адже від цього залежить успіх їх бізнесу та його процвітання.  Для забезпечення повноцінної годівлі сільськогосподарської птиці, максимізації продуктивності та отримання прибуткового бізнесу компанія VITAGRO Nutrition розробила різні лінійки продуктів для сільськогосподарської птиці та тварин VITAMIX та VitamFeed.

   

  Кращі корми для птиці VITAGRO Nutrition:

  1. VitamFeed Premium – стовідсотковий повнораціонний комбікорм для годівлі с.-г. птиці на птахівничих підприємствах та домогосподарств.
  2. VitamFeed – повнораціонні комбікорми для великих та малих фермерських господарств для всіх видів сільськогосподарських тварин та птиці.
  3. Концентранти VITAMIX – це лінійка білково-вітамінно-мінеральних кормових добавок із відсотком введення 10-40 %, до складу яких входять високопротеїнова сировина, незамінні амінокислоти, макро- та мікро-елементи, препарати вітамінів та біологічно активні добавки (ферменти, антиоксиданти, про- та пребіотики).
  4. Премікси VITAMIX – це суміш з біологічно-активних добавок: амінокислоти, вітамінів, солей, макро- та мікроелементів, біологічних активних добавок, ферментів. Загальна кількість їх введення у комбікорма VITAGRO Nutrition становить 2,5-5 % і поживність залежить від наявності та поживності білкової, зернової та мінеральної сировини у клієнтів, а також від виду, віку та фізіологічного стану тварин та птиці.

  Компанія врахувала нормативні потреби всіх сучасних кросів мʼясної та яєчної птиці, а також побажання досвідчених птахівників та початківців, які добре знаються на усіх проблемах та перевагах ведення галузі птахівництва. Правильно збалансований та підібраний відповідно до виду, віку та продуктивності комбікорм, це запорука високої мʼясної та яєчної продуктивності сільськогосподарської птиці, а також відмінних смакових якостей продукції птахівництва.

  Усі рекомендації з годівлі та утримання світових фахівців-птахівників, врахували висококваліфіковані експерти компанії VITAGRO Nutrition і розробили власні лінійки кормів VITAMIX ТА VitamFeed, з метою збільшення ефективності вирощування сільськогосподарської птиці.

  Повнораціонні комбікорми VitamFeed це суміші спеціально підібраної зернової, білкової, мінеральної сировини та біологічно-активних добавок, розроблені за сучасними нормами провідних світових виробників сучасних кросів птиці, та виготовлені у розсипному чи гранульованому вигляді і забезпечують всі види сільськогосподарської птиці необхідними елементами живлення з метою отримання максимальної продуктивності.

  Переваги комбікорму для птиці

  • Збалансований повнораціонний комбікорм забезпечує сільськогосподарську птицю всіма необхідними елементами живлення та сприяє отриманню максимальної продуктивності.
  • Повнораціонні комбікорми мають гарну засвоюваність поживних речовин в організмі домашньої птиці.
  • Сприяють оптимальній конверсії корму на одиницю продукції.
  • Забезпечують підвищенню однорідності поголів’я.
  • Покращують імунітет організму птиці, сприяють формуванню резистентності до захворювань і збільшенню збереженості молодняка.
  • Забезпечують максимальні прирости живої маси та досягнення нормативної ваги.
  • Позитивно впливають на смакові якості м’яса та яєць.
  • Підвищують економічну ефективність вирощування с.-г. птиці.
  • Покращують відтворну здатність та репродуктивні властивості птиці.

  Фахівці VITAGRO Nutrition працюють для клієнтів, як роздрібної торгівлі так і для оптових покупців по всій Україні. Розробляють відповідні рецепти годівлі птиці: курчат-бройлерів, індиків, курей-несучок, гусей, качок, перепелів тощо. Зазначимо, що при купівлі повнораціонних комбікормів оптом, господар має переваги, адже комбікормом можна харчувати своїх пернатих весь рік не змінюючи раціон та не доповнюючи його, не потрібно робити запаси дорогої білкової і зернової сировини, турбуватися про облаштування кормоцехів, тримати цілий штат працівників в кормоцеху, турбуватися про контроль якості вхідної сировини та біологічно активних добавок. Над створення кормової продукції VITAGRO Nutrition працюють спеціалісти спільно із провідними виробниками кросів птиці, задля отримання високих результатів.

  Купити комбікорм для птиці  

  1. Використовуємо сировину вищого ґатунку, дозволені добавки та мінеральні речовини.
  2. Власний завод виробництва комбікормової продукції, який розташований в екологічній зоні Подільські Товтри, процес виробництва повністю автоматизований, що дозволяє виготовляти великий асортимент кормів в розрізі вікових груп та генетики.
  3. Сертифікована лабораторія, детально перевіряє добавки і продукти, що входять до складу кормів, та готовий продукт. Суворо контролює весь процес виробництва, його відповідність вітчизняним та європейським нормам та стандартам.
  4. Пакують продукцію у спеціальні пакувальні матеріали, які здатні зберігати усі корисні властивості корму, уникнути проникнення вологи та патогенних мікроорганізмів.
  5. Задовільна ціна для покупців, оскільки компанія виготовляє корм на  власному заводі, перевіряє готову продукцію у своїй лабораторії, використовує частину власної сировини, чим заощаджує на послугах посередників.

   

  Склад комбікорму для птиці

  • Високоякісна зернова сировина (пшениця, кукурудза, ячмінь, овес);
  • Рослинна високобілкова сировина (соєві і соняшникові макухи та шроти);
  • Мінеральної сировини (вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль, сода);
  • Вітамінно-мінеральні премікси, незамінні амінокислоти, комплекс ензимів, антиоксидант, про- та пребіотики.

  Сьогодні комбікорм є затребуваним продуктом у розвитку птахівництва, оскільки  знижує витрати використання зернових культур, але при цьому підвищує приріст птиці і її продуктивність.  Щоб задовільнити потреби своєї птахоферми, не витрачаючи часу та зусиль на  виготовлення кормів, фермери найчастіше купують готовий корм у виробника.  Купуючи продукцію у компанії VITAGRO Nutrition ви отримаєте унікальний комбікорм, який пройшов контроль якості та містить високоякісну сировину. Наші клієнти заощаджують свої кошти та час придбавши продукцію компанії.

  Компанія VITAGRO Nutrition із 10-річним досвідом та надійним партнерським іміджом,  перевіреним роками.  Уся продукція компанії (премікси, БМВД, комбікорми) VITAGRO Nutrition сертифікована та упаковуються у спеціально підготовлену тару – багатошарові мішки для комбікормів. Надійне пакування забезпечить довготривале зберігання без втрати якості та проникнення патогенних мікроорганізмів.

  Реалізуємо комбікорм оптом безпосередньо із заводу виробника компанії VITAGRO Nutrition, або через представницьку мережу у всіх куточках України. Зверніться із своїми запитаннями будь-яким способом: зателефонуйте до менеджерів  або залиште свої дані у формі листа для зворотного зв’язку.