Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Комбікорм для бройлерів

  Маса тіла та смакові якості м’яса курей-бройлерів залежить напряму від раціону годівлі. Кожен фермер-птахівник знає – правильне відгодовування із вмістом усіх потрібних для птиці елементами: білки, вітаміни, вуглеводи, жири, мінерально-вітамінні складники можна отримати купуючи комбікорм від виробника. В Україні купити корм для бройлерів можна у компанії-виробника Vitagro Nutrition, що виготовляє продукцію, яка підходить для птиці від першого дня життя.

  Компанія Vitagro Nutrition входить до складу провідного аграрного холдингу  Vitagro, який має великий досвід у сфері вирощування та годівлі сільськогосподарських тварин та птиці. Тому, фахівці компанії разом із ведучими європейськими виробниками кросів тварин та птиці розробили комбікорм для бройлерів лінійку «VitamFeed».

  Експертами компанії, на основі багаторічного досвіду у даній галузі, шляхом постійного аналізу та вивчення потреб курчат-бройлерів, було розроблено унікальні рецепти повнораціонних комбікормів, які задовільнить стовідсоткове харчування птиці на різних етапах їх росту,  в розрізі їх віку, породи та способу утримання.

  Переваги корму для бройлерів від Vitagro Nutrition

  Комбікорм для курчат бройлерів має такі переваги перед конкурентами:

  1. Виготовляється на власному спеціалізованому заводі розташованого в екологічній місцевості Подільські Товтри;
  2. Зернова та білкова сировини власного виробництва, біологічні активні добавки від провідних партнерів постачальників;
  3. Рецептура корму розробляється фахівцями-науковцями, з врахуванням потреб птиці в розрізі вікових груп та генетики.
  4. Завдяки безперервному виробництві, маємо можливість здійснювати оптовий продаж великими партіями та безперебійно постачати корма клієнтам;
  5. Низька ціна корму, завдяки своєму виробництві та значній частині власної зернової та білкової сировини.
  6. Висока якість гарантована гарантована, завдяки виробництву високотехнологічному власному заводі, злагодженим діям лабораторії та кваліфікованих кадрів.
  7. Можливість замовити корм та доставку по всій території України можна через менеджерів з продажу, інтернет-магазин або безпосередньо на заводі.
  8. У компанії постійно діють гнучка система знижок, гарна цінова пропозиція, а якість продукції задовільнить найвибагливішого замовника.

  Купити корм для бройлерів в Україні

  Під час розробки лінійки продуктів для курчат-бройлерів спеціалісти врахували досягнення вітчизняної та зарубіжної науки, орієнтуючись на європейські стандарти та потреби сучасного птахівництва.  Власний завод та лабораторія, дозволяють створити високоякісні повнораціонні корма з вмістом натуральної сировини власного  і виробників партнерів.  Вся сировина проходить контроль якості у сучасній сертифікованій лабораторії,  і тільки після висновку фахівців іде на переробку та виробництво комбікорму. Готову продукцію вищого ґатунку,  маєте можливість придбати за гарною ціною, безпосередньо у виробника, мережевих представництвах компанії та інтернет-магазині.

  Кращі корми для бройлерів

  До лінійки кормів для курчат-бройлерів належить:

  1. Повнораціонні комбікорми VitafeedPremium – повнораціонні комбікорми для високотехнологічних птахівничих комплексів.
  2. Повнораціонні комбікорми VitamFeed- лінійка повнораціонних комбікормів для фермерів та домогосподарств всіх видів сільськогосподарської птиці, кролів та ВРХ.
  3. Концентрати VitaMix – білково-вітамінно-мінеральні добавки, це високо-протеїнові кормові добавки, до вмісту яких входять високопротеїнова сировина, незамінні амінокислоти, мінерали та мікродобавки. Концентрати застосовують ті господарства, які мають у своєму арсеналі запаси зернової сировини та міні комбікормові заводи, на яких змішуючи попередньо подрібнене зерно із концентратами отримують високо поживний повнораціонний комбікорм.
  4. Премікси – це комплексні суміші біологічно активних добавок: амінокислот, вітамінів, солей макро- та мікро-елементів, ферментів та інших біологічно активних добавок. Вони вводяться до складу комбікорму в кількості 2,5-5 % і поживність залежить від наявності та поживності білкової, зернової та мінеральної сировини у клієнтів, а також від виду, віку та фізіологічного стану птиці

  Для забезпечення потреб замовника, у компанії Vitagro Nutrition, розробили декілька лінійок продукції, кожна з них передбачає вміст усіх вище вказаних продуктів, які гарантують отримання задекларованих показників. Завдяки розробленим кормовим програмам, зуміли досягнути оптимізації процесу виробництва та високих показників продуктивності для бізнесу.

  На сьогоднішній день вирощування птахів-бройлерів – найбільш динамічна галузь сільського господарства. Це пов’язано з інтенсивним розвитком технології вирощування курчат, удосконаленням технології годівлі та покращенням генетичного потенціалу птиці.

  З метою підвищення економічної ефективності вирощування курчат-бройлерів, досягнення нормативних показників росту і виходу м’яса першої категорії, збільшення їх збереженості ,відповідно до норм виробників кросів «Ross 308» та «Cobb 500», висококваліфіковані спеціалісти компанії Vitagro Nutrition розробили повнораціонні комбікорми лінійки VitamFeed.

  Склад VitamFeed: високоякісна пшениця, кукурудза, соєва макуха, соєвий та соняшниковий шрот, мінерали (вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль), вітамінно-мінеральний концентрат, незамінні амінокислоти, комплекс ензимів ,антиоксиданти, у стартерному та гроверних комбікормах кокцидіостатик відповідно до ветеринарної програми в господарсті.

  Види кормів для бройлерів

  Види комбікорму для курчат бройлерів VitamFeed:

  • VitamFeed BS – повнораціонний комбікорм для курчат-бройлерів з 1 до 14 дня, виготовляється у вигляді крупки 2 мм.
  • VitamFeed BG – повнораціонний комбікорм для курчат-бройлерів з 15 до 35 дня, виготовляється у вигляді крупки або гранули 3,5 мм.
  • VitamFeed BF повнораціонний комбікорм для курчат-бройлерів з 35 до 45 дня, виготовляється у вигляді гранули 3,5 мм.

  Програма вирощування курчат-бройлерів із застосуванням повнораціонних комбікормів VitamFeed

  Повнораціонні комбікорми лінійки VitamFeed забезпечують:

  1. Гарну засвоюваність поживних речовин в організмі курчат-бройлерів.
  2. Оптимальну конверсію корму.
  3. Підвищення однорідності поголів’я.
  4. Покращення резистентності до захворювань і збереженості молодняка.
  5. Максимальні прирости живої маси та досягнення нормативної ваги.
  6. Позитивно впливає на смакові властивості м’яса.
  7. Підвищує економічну ефективність вирощування курчат-бройлерів.

  Для створення найкращих комбікормів, працівники компанії вдало поєднують автоматизовані технології заводу, першокласну сировину перевірену та узгоджену згідно встановлених стандартів. Завдяки усім переліченим перевагам, нам вдається здійснювати оптову торгівлю комбікормами та забезпечити безперебійне постачання їх фермерам для введення прибуткового бізнесу.

  Виробник комбікорму для бройлерів Vitagro Nutrition

  Технологія виробництва кормів для бройлерів

  • Вибір та підготовка сировини (фахівці ретельно перевірять якість продуктів, готують необхідні інгредієнти);
  • Дозування – згідно розробленої рецептури, проводять точне дозування сировини;
  • Суміш – змішують усі компоненти в одну масу;
  • Обробка та знезараження – проводиться шляхом прогрівання та пропарювання продуктів, що забезпечить знищення непотрібних бактерій та мікроорганізмів;
  • Гранулювання – теплу суміш пропускають через гранулятор, який формує її у гранули однакового розміру, вміст яких наповнений необхідними речовинами.
  • Охолодження – на цьому етапі суміш уже готових гранул охолоджують, позбавляють вологи, надають міцності гранулам.

  Всі повнораціонні комбікорми упаковуються у спеціально підготовлену тару – багатошарові крафт мішки або поліпропіленові ламіновані мішки для комбікормів, вагою по 25 кг.

  Купити комбікорм для бройлерів оптом можете зручним для Вас способом: зателефонувати, написати лист на корпоративну пошту чи залишити свої контакти для зворотного зв’язку. Усі контакти вказані на сайті у розділі КОНТАКТИ.

  Також у наявності є комбікорм оптом, БМВД, премікси.

  FAQ

  Відповіді на часті запитання птахівників:

  Види комбікорму для бройлерів:

  Бройлери потребують спеціального раціону, тому що від нього залежить їх здоров’я та збільшення ваги. Всі необхідні поживні речовини містяться у  спеціально розробленій лінійці  комбікорму VitamFeed.

  1. VitamFeed BSповнораціонний комбікорм для курчат-бройлерів з 1 до 14 дня, виготовляється у вигляді крупки 2 мм.
  2. VitamFeed BGповнораціонний комбікорм для курчат-бройлерів з 15 до 35 дня, виготовляється у вигляді крупки або гранули 3,5 мм.
  3. VitamFeed BFповнораціонний комбікорм для курчат-бройлерів з 35 до 45 дня, виготовляється у вигляді гранули 3,5 мм.

  Гранульований чи розсипний корм краще для згодовування

  Гранульований корм під впливом температури очищений від патогенних мікроорганізмів. У гранулах міститься пропорційна кількість усіх компонентів, що забезпечує отримати птицею усі речовини, таким чином пернаті не будуть обирати інгредієнти, які їм до вподоби.

  Склад комбікорму для бройлерів

  Що входить до складу комбікорму для бройлерів:

  • Зерно пшениці, кукурудзи, ячменю, вівса;
  • Соняшникової чи соєвої макухи чи шроту;
  • Бобових культур таких як: горох, соя, нут;
  • Олійні культури (соняшника, ріпаку, які вирощуємо на своїх полях;
  • Грубі кормові культури сіна та соломи в яких, які містяться речовини для повноцінного зростання ;
  • Мінерали, вітаміни, амінокислоти у відповідній мірі та дозволених стандартами.