Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  В Україні розведення качок, як в домашніх умовах так і в промислових, займає чільне місце у птахівництві. Комбікорм для качок- необхідність для фермерів, а вирощування качок  – це прибуткова справа, якщо грамотно та правильно їх утримувати. Качки невибагливі, мають швидкий темп росту, а в кінцевому результаті смачне та дієтичне м’ясо, яке завжди має свого покупця.

  Щоб забезпечити повноцінну годівлю качкам, комбікорм для качок має містити усі необхідні речовини, які сприятимуть здоровому росту птиці та швидкому набору ваги.  До раціону харчування потрібно обов’язково включити макуху та шрот, зелену масу, зернові культури та інші важливі елементи для життя качок. Фермери птахоферм, що розводять качок, бажають  мати рентабельність з даного бізнесу, тому відповідально підходять до вибору виробника комбікорму для качок.

  Доцільність вирощування качок.

  1. Висока продуктивність. В сезон, при правильному догляді, можна отримати 130 кг м’яса (в середньому від однієї яєчної качки виводиться 65 каченят, які згодом дають близько 2 кг свіжого т смачного м’яса).
  2. Додаткова качина продукція. Пір’я та пух, які використовують у легкій промисловості.
  3. Простота утримання. Не потребує спеціальних приміщень, облаштованих гніздами чи сідлами.
  4. Невибагливість до раціонну. У домашніх умовах: зелень, зерно тощо. У промисловому вирощуванні – комбікорм, премікси, кормові суміші.
  5. Малий період зростання. Завдяки тому, що качки багато їдять тому швидко і зростають. Через два місяці годівлі – готові до забою.

  Компанія  VITAGRO Nutrition, що входить до складу Групи компаній VITAGRO, одна із провідних компаній України, яка уже багато років поспіль виготовляє корма, БМВД та премікси для птиці та тварин. Щоб виготовити якісний комбікорм для качок, наші фахівці ретельно вивчили їх особливості у різний період життя, властивості організму та призначення відгодівлі.

  Переваги корму для качок

  Комбікорм від виробника VITAGRO Nutrition для качок має такі переваги:

  • Випускається на власному спеціалізованому заводі, який має потужності, здатні забезпечувати безперервне постачання комбікорму до замовника.
  • Сировину для виготовлення кормів, а це зерно, шроти, зелена маса, білок тощо, власного виробництва, біологічно активні добавки та інші важливі елементи закупляємо у провідних компаній;
  • До створення рецептури корму залучені висококваліфіковані фахівці, науковці. Які знають  потреби птиці в розрізі вікових груп та генетики та як поєднати компоненти, щоб забезпечити раціон харчування.
  • Дякуючи можливостям безперервного виробництва, здійснюємо безперебійне постачання комбікорму та оптовий продаж великими партіями, щоб фермери не відчували нестачі продукції у харчування качок.
  • Задовільна ціна для господарств, формується завдяки своєму виробництві та власній сировині, яка становить значну частину у виготовлені даної продукції.
  • Завдяки високотехнологічному виробництві та налагодженій співпраці колективу, гарантуємо високу якість кормів.
  • Можливість здійснити замовленні комбікорму від виробника VITAGRO Nutrition через менеджерів з продажу, інтернет-магазин або безпосередньо на заводі, а також скористатись послугою доставки по всій території України.
  • Постійно створюємо гарні умови та систему знижок, щоб задля задоволення співпрацею із нами.

  Виготовлення повнораціонних кормів для дорослих качок, мулардів та індокачок, також каченят – є основним завданням для компанії VITAGRO Nutrition, адже збалансований корм є запорукою ведення вдалого бізнесу та його рентабельності. Нашими фахівцями корм для качок поділено на групи:

  • Стартовий – містить високу кількість протеїнів, що є важливими для каченят в перші дні їх життя;
  • Гроверний – містить значно більше вуглеводів та жирів, які сприяють інтенсивному росту птиці, менший вміст протеїну;
  • Розвиваючий – до складу входять білки, мінерально-вітамінні суміші, що допомагають птахам зростати здоровими. Розрахований  на качок яєчних та м’ясних.
  • Для яєчних качок – даний корм варто вводити у раціон качок перед початком їх парування, до складу даної групи корму ввійшли протеїни, вітаміни та жири, які легко засвоюються організмом качки.

  Усі групи корму, фахівцями компанії розраховані з урахуванням особливостей організму качок. Варто пам’ятати, що качки мають посилений обмін речовин –  завдяки чому їжа проходить швидше через травний тракт птаха, але засвоюється краще ніж курей, індиків тощо, причиною тому є особливості кишечника та гарно розвинені травні залози.

  Промислове вирощування птиці, зокрема качок, потребує щоб у них постійно була їжа та вода. Фермери надають перевагу сухими кормам чи комбікормами, щоб забезпечити постійну наявність їжі для качок, заощадити на виготовлені кормів самостійно та пошуках необхідних інгредієнтів.

  VITAGRO Nutrition виготовляє комбікорм для качок у гранулах:

  1. Для каченят перших днів життя (5-6 днів) – крупка.
  2. Для каченят до 3 тижнів життя, діаметр гранули становить 2-3 мм.
  3. Для каченят віком від 3 тижнів життя, гранули становлять розміром 5-6 мм.

  Важливо пам’ятати, що перші 5-6 днів каченята потрібно  годувати або крупкою або розмеленим гранульованим комбікормом, для кращого засвоєння організмом усіх корисних речовин. Наші фахівці добре розуміють усю специфіку виготовлення комбікорму та його значення для ведення птахівництва, тому враховують при розроблені рецептури вік каченят, його розмір та кроси.

  Наші висококваліфіковані фахівці розробили програми VITAMIX Classic та  VITAMIX Premium, які спрямовані на розвиток качок та задовільний кінцевий результат для фермерів-птахівників. Продукт не потребує додаткової годівлі водоплавної птиці, оскільки містить усі необхідні речовини, мікро та макроелементи для здорового зростання та отримання смачного кінцевого продукту: м’яса та яєць.

  До складу комбікорму для качок ми включили:

  • Зернові культури (ячмінь, овес та висівки пшениці);
  • Макуху та шрот соняшника або сої;
  • Бобові культур: сою або гороху;
  • Кормові дріжджі;
  • Клітковина
  • Мінерали, вітаміни, амінокислоти тощо.

  Кормові суміші для раціону качок – вірне рішення для відгодівлі сільськогосподарських птахів, зокрема качок. Купити комбікорм нашого виробника можна у мережевих представництвах, зателефонувавши до нас, за номером вказаним к розділі «КОНТАКТИ», або безпосередньо на заводі, що виготовляє дану продукцію. Ми відповідаємо за якість сировини та готової продукції, впевнені у своїй роботі на 100%. Тому рекомендуємо купити комбікорм виробника VITAGRO Nutrition.

  Особливості комбікорму для качок:

  1. Повністю збалансований та поживний, не має потреби у догодовуванню.
  2. Суміш крупкою або гранулами, зручно використовувати, дотримуючись відповідних пропорцій.
  3. Уся продукція виготовлена та вивірена, відповідно стандартам та ДСТУ, з врахуванням вікової категорії та кросу птаха.
  4. До складу входять натуральні інгредієнти, які перевірені у власній лабораторії, відсутні будь-які синтетичні речовини.

  До найбільш поширених  типів качок належать м’ясні. Характеризуються своєю високою продуктивністю, швидким ростом, доброю життєздатністю, смачним та корисним м’ясом. Меншу популярність мають качки яєчного типу. Оскільки мають низьку вагу та невисоку  несучість яєць. Переважно вирощують м’ясні породи, а для яєць тримають курей, завдяки високій несучості.

  Качки потребують постійної наявності води та корму, тому власнику варто слідкувати за цими процесами. При неправильному харчуванні, можуть бути негативні наслідки, що призведуть до схуднення, погіршення імунітету та здоров’я загалом, інколи летальних випадків. Саме тому,  ми пропонуємо комбікорм від виробника VITAGRO Nutrition, наповнений натуральними складниками, вітамінами, які позитивно впливають на організм качок, і як результат швидке зростання та якісна продукція.

  Наш комбікорм оптом можна придбати у мережевих представництвах, або на пряму на нашому заводі. Також ми пропонуємо купити премікси оптом, гарантуємо високу якість та гарну ціну, як оптовим покупцям так і роздрібним.