Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Корм для курей несучок

  Як свідчать дослідження, яєчні кури найбільш активні, та постійно хочуть їсти і при найменшому порушені раціону харчування припиняють нестися. Також надмірне харчування яєчних курей викликає ожиріння та знижує їх продуктивність. Правильно розроблений повнораціонний комбікорм дозволяє пришвидшити та збільшити яєчну продуктивність курей-несучок.

  Вирішенням даного питання є повнораціонні комбікорма лінійки VitamFeed від виробника VITAGRO Nutrition, що входить до досвідченого агрохолдингу VITAGRO, з вирощування та годівлі кросів яєчних курей. Висококваліфіковані спеціалісти компанії, спільно із провідними європейськими партнерами, розробили ефективні програми годівлі яєчних курей – лінійку кормів VitamFeed, задля результативності виробництва та рентабельності ведення птахівничого бізнесу. Усі рецепти кормів ґрунтуються на наукових розробках наших  спеціалістів-технологів даної галузі, які внесли у склад корму тільки екологічну високоякісну сировину, збалансовані  вітамінно-мінеральні концентрати, що сприяють кращому засвоюванню кормів та зміцнюють імунітет, покращують яєчну продуктивність.

  Склад комбікорму для курей несучок

  1. Високоякісна зернова сировина (пшениця, кукурудза, ячмінь, овес);
  2. Рослинна високобілкова сировина (соєві і соняшникові макухи та шроти);
  3. Мінеральної сировини (вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль, сода);
  4. Вітамінно-мінеральні премікси, незамінні амінокислоти, комплекс ензимів, антиоксидант, про- та пребіотики.

  Повнораціонний комбікорм VITAGRO Nutrition є унікальним, містить різноманітні суміші, злакові культури, натуральні добавки, що підвищують несучість курей та якість яєць.  До складу кормів не входять антибіотики та стимулятори росту, тільки дозволені компоненти ветеринарною службою компанії. Уся продукція виготовлена та готова для годівлі курей, відповідає ДСТУ, тому птахівники можуть без побоювань вибрати  лінійку кормів VitamFeed та вирощувати курей різних видів, кросів та віку.

  Як правильно годувати яєчних курей комбікормом:

  1. Годувати курей несучок потрібно згідно віку, дотримуватись інструкції від виробника;
  2. Надмірна годівля призведе до ожиріння і як наслідок зниження яєчної продуктивності;
  3. Корма виробника VITAGRO Nutrition стовідсотково збалансовані – не потребують додаткової годівлі;
  4. Вміст вітамінів та клітковини у суміші зміцнюють імунітет та покращують здоров’я несучок. Але при нагоді, також створити умови, щоб кури отримували вітаміни випасаючись на траві, з овочів та фруктів.

  Ми пропонуємо купити комбікорм нашого виробництва, адже впевнені у його якості та безпечності. Спеціалістами компанії, завдяки постійним науковим напрацюванням та  дослідженням,  вдалося досягнути гарних результатів у розробці складу сумішей. Взяли до уваги і рекомендації закордонних колег,  врахували вимоги існуючих норм, орієнтуючись на європейські стандарти, та зуміли розробити унікальний повноцінний корм,  щоб кожен фермер відгодовуючи стадо курей-несучок примножував не тільки поголів’я але і  свій прибуток. Збалансованість та поживність кормів компанії VITAGRO Nutrition прискорить приріст та репродуктивність курей, а для господарів дасть чималий дохід.

  Ціна корму залежить від кількісних та якісних показників, саме ці фактори формують вартість продукції.

  Повнораціонні комбікорми забезпечать:

  • Добру засвоюваність необхідних речовин організмом птиці;
  • Вигідну конверсію комбікорму;
  • Збільшення поголів’я та яйцекладки;
  • Стійкість до різних захворювань.
  • Економічну вигоду фермеру.
  • Позитивно впливає на смакові якості м’яса та яєць.

  Вартість комбікорму для курей-несучок залежить від якості сировини та технології виготовлення. Спеціалісти компанії добре поєднують сучасні технології заводу – повністю автоматизовані, високоякісну сировину – перевірену згідно стандартів та допустимих норм у сертифікованій лабораторії.

  Яєчні кури різного віку потребують відповідної годівлі,  особливо важливим є їх початок та пік несучості. Унікальний комбікорм VITAGRO Nutrition задовільнить усі харчові потреби у найпродуктивніший період та забезпечить гарну яйцекладку.  Рекомендуємо давати корм нашої компанії для кросу несучок у зимовий період часу, коли птахи не мають доступу до зелені та природних вітамінів, а продуктивність зменшується. Важливо знати, що комбікорм є сухою сумішшю, тому фермерам важливо відстежувати та контролювати постійну наявність води.

  Переваги комбікорму для кур несучок

  Корм для несучок має такі важливі переваги:

  1. Збалансований та поживний, не потрібно догодовувати.
  2. Зручна суміш, яка уже складена у відповідних пропорціях;
  3. Усі компоненти суміші підібрані відповідно науково-обґрунтованій необхідності з врахуванням вікової категорії та відповідної породи.
  4. Використані натуральні інгредієнти, не містять синтетичних речовин.

  Фахівці компанії добросовісно відносяться до своєї роботи, суворо контролюють увесь цикл виробництва, допускають у виробництво лабораторно перевірену висококласну сировину,  готову суміш теж віддають на дослідження, щоб не допустити неякісний товар у продажу.

  Купити корм для курей несучок в Україні

  Придбавши нашу продукцію – ми будемо Вашим надійним партнером та підтримкою, а показники Вашого бізнесу сягнуть найкращих результатів. Завод компанії VITAGRO Nutrition реалізує оптом та в роздріб комбікорм власного виробництва для усіх виді птиці, а також курей несучок. Повністю автоматизований, надсучасний завод компанії знаходиться у екологічно чистій зоні Подільські Товтри. Потужності заводу з обладнанням від  найкращих світових виробників,  процес виробництва максимально автоматизований, тому маємо можливість безперебійно доставляти нашим партнерам комбікорми, що задовільнять потреби годівлі вікових та генетичних груп несучок.

  Купити оптом чи в роздріб,  якісний та поживний комбікорм нашої компанії, можна на заводі, зателефонувати до спеціалістів та отримати консультацію, замовити швидким зв’язком через мережу інтернет. Або залиште Ваші контакти і ми з зв’яжемось з Вами найближчим часом

  Відповіді на часті запитання:

  Необхідна кількість комбікорму на особину на добу:

  • Віком 1-3 тижнів – 10-26 гр.
  • Віком 4-8 тижнів – 31-51 гр.
  • Віком 9-16 тижнів – 51-71 гр.
  • Віком 17-20 тижнів – 71-93 гр.
  • Віком 21-27 тижнів -100-110 гр.
  • Від 28 тижнів в середньому 120 гр. корму на особину.

  Чому варто обирати комбінований корм:

  • Повнораціонний корм для яєчних курей від компанії VITAGRO Nutrition забезпечує:
  • Гарну засвоюваність корму та його складу.
  • Стійкість до захворювань і збереження птиці.
  • Збільшення несучості та смакових якостей яєць.
  • Оптимальний вплив на інкубаційні властивості яєць.
  • Підвищення прибутку вашого бізнесу.

  Як згодовувати комбікорм яєчним куркам?

  Комбікорм давати тільки у сухому вигляді – не розмочувати, оскільки втрачаються корисні якості корму, швидко скисає, що може призвести до розмноження патогенних

  бактерій та гибелі птиці. Не забувайте постійно наливати воду.

  Що впливає на раціон курей:

  • Сезонність (взимку сільськогосподарські птиці потребують – енергетичні корма, влітку та навесні більш білкові).
  • Умови утримання
  • Вікові вимоги до повноцінного раціону.
  • Здоров’я птиці (линька, можливі захворювання чи інші)

   

  Кращі корми для курей несучок

  1. VitamFeed НS– повнораціонний комбікорм для молодняка яєчних курей та водоплавної птиці віком 1-9 тижнів, виготовляється у вигляді крупки 2 мм.
  2. VitamFeed НG – повнораціонний комбікорм для молодняка яєчних курей та водоплавної птиці віком 10-19 тижнів, виготовляється у вигляді крупки 3,5 мм;
  3. VitamFeed НF – повнораціонний комбікорм для високопродуктивних курей-несучок та водоплавної птиці продуктивного періоду віком 20-60 тижнів, виготовляється у вигляді крупної крупки 3,5 мм.

  Склад комбікормів VitamFeed: високоякісна пшениця, кукурудза, соняшниковий шрот, соєва макуха, соєвий шрот, клітини крові, мінерали (вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль), французький вітамінно-мінеральний концентрат, незамінні амінокислоти, комплекс ензимів, антиоксидант, у стартерному комбікормі міститься кокцидіостатик.