Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Корм для свиней оптом

  Vitagro Nutrition – якісні продукти, що підтримують здоров’я тварин завдяки збалансованому складу, високою харчовою цінністю, які пройшли відбір інгредієнтів.

  Виробник пропонує фермерам купити комбікорм для свиней оптом, щоб довгий час не турбуватися про поповнення запасів. Кожній віковій групі відповідає власний продукт, що наповнює енергією і підвищує якість м’яса.

  Склад корму для свиней Vitagro Nutrition

  Дані аналізу сировини, отримані власною лабораторією, десятирічний досвід свинарства, співпраця з перевіреними постачальниками дозволяють створювати рецептури під індивідуальні особливості поросят, свиноматок і кнурів.

  Продається комбікорм оптом, для свиней передбачені всі необхідні елементи в складі:

  • Злаки, зернова група (кукурудза, пшениця);
  • Рослинні протеїни (шрот);
  • Вітаміни (ретинол, токоферол);
  • Макроелементи;
  • Мінерали (фосфор, натрій, кальцій);
  • Біологічно активні добавки.

  У порівнянні зі звичайними комбінованими кормами, тут не застосовуються тваринні білки. Інгредієнти насичують клітковиною, необхідною шлунково-кишковому тракту, а також вуглеводами і жирами, що збільшують енергійність і силу. Вітаміни захищають від захворювань, підвищують опір організму, зміцнюють імунну систему.

  Для яких видів свиней призначений комбікорм Vitagro Nutrition

  Виробник пропонує партнерам купити корм для свиней оптом, головна особливість яких – наявність лінійок під різні вікові групи і генетики.

  1. Поросята. Молодим підходить передстарт, розрахований на поросят 5-42 днів, трохи дорослішим особинам дають стартовий – до двох місяців.
  2. Дорослі тварини. Виробник поставляє спеціальне харчування для набору маси і відгодівлі, що підвищують якісні характеристики м’яса.
  3. Свиноматки. Окрема лінійка, що підтримує здоров’я вагітних самок і покращує продуктивність лактуючих свиноматок.

  Vitagro реалізує премікси, концентрати, готові кормові суміші. Добавки з біологічно активними компонентами сприяють зростанню, розвитку, здоров’ю тварин.

  Комбікорм для свиней оптом – чому це вигідно?

  Оптовий продаж корму для свиней в Україні зацікавить фермерів з великою чисельністю поголів’я худоби. Оптові замовлення дають певні переваги покупцям:

  1. Низька ціна. Велика партія вигідніше продукції вроздріб.
  2. Можливість запастися кормом на тривалий термін. Правильний розрахунок дозування дозволить забезпечити тварин їжею на довгі місяці, не відчуваючи нестачу.
  3. Запас на непередбачені випадки. При народженні великої кількості поросят або хворобах тварин на складі завжди виявиться запасна порція вітамінної кормової суміші.

  Завдяки високим потужностям заводу, який випускає 25 тонн кормів на годину, а також налагодженим процесам і автоматизації виробництва, Vitagro Nutrition реалізує продукцію цілий рік за вартістю, нижче середньоринкової.

  Де купити комбікорм для свиней оптом за найкращою ціною?

  Сайт виробника підкаже, як зв’язатися з представниками заводу, щоб придбати необхідну кількість кормових сумішей. Фермери відзначили поліпшення показників продуктивності, швидке зростання молодняка і набір маси.

  Експерти тваринництва розробили збалансований комбікорм для свиней, ціна за тонну невисока – дешевизна досягається автоматизованими процесами виготовлення продуктів, а екологічність досягається відсутністю людського втручання.

  Кращі продукти компанії Vitagro Nutrition – задовольняють всі потреби тварин і забезпечують успішне та якісне введення бізнесу в сьогоднішніх реаліях нашого ринку. Адже раціональна годівля – важливий показник для успішної справи.