Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  ПРОГРАМИ ГОДІВЛІ

  Для забезпечення потреб всіх клієнтів розроблені три лінійки продукції, кожна з яких включає престартерний комбікорм, премікси та білкові вітамінно-мінеральні добавки. Всі продукти збалансовані всіма необхідними компонентами, які гарантують отримання задекларованих показників.

  Створення оптимальних умов утримання – тільки частина організаційних процесів свинарства. Без сумнівів роль правильного менеджменту є однією з основоположною в успішному запровадженні бізнесу, але кормові рішення грають не менш важливу можливо і перевершує роль в підтримці ефективного свинарства.

  Головна роль відводиться збалансованій годівлі. Купити корми для свиней, що відповідають європейській якості – значить забезпечити 70% успіху тваринницького бізнесу.

  Правильно підібрана годівля і корма підтримує здорове поголів’я, зміцнює імунітет тварин, сприяє набору ваги.

  З чого виготовлений корм для свиней Vitagro Nutrition?

  Українські виробники додають в продукти схожі інгредієнти, розрізняються лише пропорції. Адже не правильно збалансований корм з надмірним переважанням або недостачою протеїнів, вуглеводів або будь-яких інших компонентів знижує благополуччя і конверсію в цілому що робить неможливим введенням бізнесу.

  У порівнянні з конкурентами, склад кормів для свиней Vitagro Nutrition максимально збалансований, пропорції вираховувались командою фахівців тваринництва. Продукт містить всі необхідні компоненти:

  • вітаміни
  • мінеральний комплекс – кальцій, натрій, фосфор;
  • пробіотики, пребіотики;
  • зернові культури (пшениця, ячмінь, кукурудза) – джерела лізину, жирів, вуглеводів;
  • шрот – рослинний білок;
  • білкові компоненти рослинного походження
  • соєве масло
  • поєднання макро і мікроелементів
  • амінокислоти
  • препарати вітамінів
  • адсорбенти
  • ензімі
  • антиоксидант
  • ароматизатори
  • фітобіотики
  • пробіотики

  Точна інформація про інгредієнти написана на упаковках та сертифікатах якості. Збалансований комбікорм для свиней сприяє здоровому розвитку, зростанню поросят, допомагає набирати живу вагу. Корм для свиней повністю засвоюється, покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту, постачає енергією організм.

  Основні види комбікормів для свиней

  Кожному віку потрібно свою кількість корисних речовин. Виробник Vitagro Nutrition враховує потреби молодняку, свиноматок, кнурів, кнурів, створюючи унікальні рецептури на основі детального аналізу даних. Vitagro Nutrition пропонує корм для свиней для швидкого зростання, отримання м’яса або сала.

  Основні види:

  1. Передстартовий. Вигодовує поросят 5-42 діб від народження. Оброблений спеціальним чином, добре засвоюється молодим організмом, зміцнює імунітет.
  2. Стартовий. Період годування – 43-60 день. Склад збагачений поживним комплексом, що надає енергію молодняку.
  3. Харчування при відгодівлі. Важливий елемент набору ваги, прискорює ріст, дозволяє набрати масу до 75 кг. Застосовується з 61 дня життя.
  4. Фінішний. Призначений особинам, які досягли 75 кг.
  5. Харчування свиноматок. Включає вітаміни та фосфати, які підтримують самопочуття вагітної тварини.

  Кращий екструдований корм для свиней – своєчасно підібраний комплекс. Тварина росте швидко та отримує необхідні для повнораціонного харчування премікси та концентрати.

  Як розрахувати добову норму кормів для свиней?

  Підбираючи дозування, фермер повинен враховувати вік, стать, поточну вагу, призначення тварини. Борови, яких вирощують задля сала, вагітні свиноматки, малі поросята – розмір порцій і поживна цінність повинні відрізнятися.

  Дозування дотримується строго, інакше порушується темп приросту маси, знижується якість м’яса. Грамотний розрахунок денних доз дозволяє купити корм для свиней з запасом.

  Скільки кілограм потрібно:

  • 0-45 день життя – 0,5;
  • 46-60 днів – 1,18;
  • 61-90 днів – 1,85;
  • 4 місяці – 2,4;
  • 5 місяців – 2,86;
  • півроку – 3,23.

  Важливо відзначити: наведені значення усереднені. Досвідчені фермери рекомендують брати корм для швидкого зростання свиней, залишаючи деякий запас на непередбачені випадки.

  Комбікорми для свиней: переваги корму Vitagro Nutrition

  Десятирічний тваринницький досвід дозволяє компанії з високою точністю розрахувати потребу і розробити точний раціон для будь-якої вікової групи тварин, з метою максимально збільшити показники, розробляти робочі рецептури, що збільшують показники .Продукти призначаються різним віковим групам.

  Випуск преміксів на заводі Vitagro має важливі переваги:

  1. Екологічна зона – виробництво проходить далеко від промислових об’єктів, доріг, міст.
  2. Використання прогресивних технологій тваринництва, схвалених в світі.
  3. Ретельна перевірка вхідної сировини.
  4. Контроль всіх процесів виготовлення.
  5. Постійний аналіз готових продуктів.

  Гранульований корм для свиней характеризується поживністю, безпекою, оптимальним розміром гранул. Кормова програма допомагає фермерам досягти кращих показників продуктивності.

  Де купити комбікорм для свиней?

  Офіційний сайт компанії Vitagro Nutrition пропонує замовити товар, зв’язавшись з менеджером або завітавши до офісу організації.

  Ціна комбікормів для свиней, вітамінних добавок і преміксів нижче середньоринкової. Заводські потужності дозволяють запускати постійне виробництво, яке не потребує участі людини. Результат – випуск 25 тонн продукції на годину. Власні елеватори довго зберігають готові суміші, підтримуючи всередині сухість і оптимальну температуру.

  Vitagro Nutrition – можливість придбати ефективні кормові суміші за низькою ціною, без економії на здоров’ї тварин, їх чисельності та якості м’яса.