Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Одним із найбільш необхідних кормів птахівничого бізнесу – комбікорм для перепілок. Від даної невеличкої птиці отримують делікатесне м’ясо та корисні за своїми властивостями яйця.  Це прибутковий бізнес, оскільки перепілки мають високу інтенсивність росту, високу яєчну і м’ясну продуктивність, короткий період вирощування, гарний імунітет та майже не хворіють у порівнянні із іншими видами яєчної та м’ясної птиці. Так, м’ясо від перепілки можна вже отримати на 6 тиждень життя, а перше яйце у 5-7 тижнів, тоді як яєчні кури дають перше яйце у 17-19 тижнів. Для них, як і для будь-якої свійської птиці, важливим є правильно підібраний корм для переілок, оскільки це запорука міцного здоров’я та імунної системи, швидкий набір ваги та гарна яєчна продуктивність.

  Компанія VITAGRO Nutrition- відомий виробник комбікормів для перепілок, до складу якого входять усі необхідні компоненти для повноцінної годівлі та інтенсивного росту птиці.

  Купити комбікорм для перепілок від виробника VITAGRO Nutrition значить:

  1. Отримати високу інтенсивність росту перепілок;
  2. Зменшити ризик виникнення різних захворювань та збільшити збереженість птиці;
  3. Покращити імунітет від перших днів життя до забою;
  4. Покращити смакові якості м’яса та перепелиних яєць;
  5. Підвищити економічну ефективність ведення бізнесу;
  6. Зручне фасування  дозволить легко транспортувати та зберігати комбікорми;
  7. Використання повнораціонних комбікормів забезпечить оптимальну конверсію корму.

  Щоб раціон годівлі повністю задовільнив потреби організму птиці, пропонуємо купити комбікорм у виробника VITAGRO Nutrition, який виготовлений із натуральної сировини, та розроблений фахівцями компанії, які включили до його складу усі необхідні для високої продуктивності  перепілки компоненти. Комбікорми розраховані в залежності від віку та мети вирощування перепелів.

  Склад комбікорму VITAGRO Nutrition:

  • Зернові (пшениця, кукурудза та інші) та бобові (нут, соя, горох тощо) корми
  • Рослинні білкові корми (соєві та соняшникові макухи і шроти)
  • Мінеральні речовини: вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль та ін.
  • Рослинна олія.
  • Препарати жиро- та водорозчинних вітамінів.
  • Необхідні амінокислоти, ензими, антиоксиданти.

  Основними компонентами корму для перепілок є подрібнені зернові та рослинні білкові корми, незамінні амінокислоти, вітамінні та мінеральні добавки. Усі компоненти розраховані так, щоб зростаючи організм не відчував нестачі того чи іншого компонента, який важливий для повноцінної годівлі. Фахівцями компанії, при розроблені рецептур комбікорму, враховувалися вік перепілок,  мета вирощування, бажана продуктивність та умови утримання.

   

  Компанія VITAGRO Nutrition пропонує такі варіанти корму ддя перепілки:

  1. Стартовий (від вилуплення до 4 тижнів) – містить усі необхідні компоненти для забезпечення організму молодняку енергією, незамінними амінокислотами, протеїном, вітамінами та мінералами у важливі перші дні життя. Забезпечує молодий організм перепілок всіма необхідними поживними речовинами для швидкого росту і розвитку молодняку та формування імунітету. Виготовляється у форму крупки 2 мм.
  2. Гроувер (від 5 до 6 тижнів) – створений для забезпечення швидкого росту і розвитку кісток та м’язових тканин. Фахівці, особливу увагу приділили протеїновому складу, правильному співвідношенню кальцію, фосфору та іншим важливим біодоступних елементів.
  3. Фінішний (від 5 до 6 тижнів) – склад комбікорму розрахований на те, щоб запобігти ожирінню перепелів та покращити смакові якості м’яса та яєць;
  4. Комбікорм для яєчних перепілок (від 7 до 52 тижнів) – повнораціонний комбікорм, який містить необхідну кількість енергії, протеїну, незамінних амінокислот, вітамінів та жирних кислот, мінеральних елементів, які легко засвоюються організмом птиці та підвищують яєчну продуктивність, смакові та інкубаційні властивості яєць.

  Для нас важливо, щоб наші партнери залишались задоволені співпрацею із нами, тому ми створили надсучасний завод, який розташований у мальовничій, екологічно-чистій  місцевості. Завод побудований за дизайном та стандартом GMP, потужність якого становить понад 25 тонн на годинну, усі процеси (змішування, дозування, подрібнення, гранулювання) автоматизовані і дозволяють виключити вплив людського фактору. Завдяки надсучасному заводі, ми виробляємо широкий асортимент кормів, щоб задовільнити потреби в годівлі птиць та тварин у розрізі вікових груп, генетики та кросів.