Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Комбікорм для кролів

  Готові комбікорми для вирощування та утримання кролів виробляє компанія VITAGRO Nutrition, що входить до Групи компаній VITAGRO. Провідні фахівці компанії розробили лінійку комбікорму для кролів із врахуванням того, що вони полюбляють траву, сіно та іншу зелень.  Наш комбікорм для кролів забезпечить потреби кролів за віковими та фізіологічними властивостями, і як результат фермер отримає здорових тварин з міцним імунітетом, гарною вагою та блискучою шерстю.

  Купити комбікорм для кролів від компанії VITAGRO Nutrition- значить, скоротити витрати на годівлю, адже ми пропонуємо збалансований та повнораціонний продукт, який не потребує догодовування та на 100% забезпечить потребу тварин мінеральними та поживними речовинами. Технологами  компанії розроблені комбікорми, які задовільнять смакові потреби кролів, а їх господарі отримають заплановані показники:  смачну кролятину,  блискучу шкіру та здорове потомство.

  Орієнтуємось на європейські стандарти у виготовлені комбікорму, ми не використовуємо заборонені добавки та компоненти, що можуть зашкодити здоров’ю тваринам, а лишень перевірену та сертифіковану сировину надійних постачальників та високоякісну сировину власного виробництва, необхідні лікувальні інгредієнти дозволені ветеринарною службою компанії. На заводі застосовуємо найпрогресивніші технології кролівництва, які  мають рекомендації на світовому ринку, та вдало впроваджуємо їх у виробництві кормів. Саме завдяки технологіям нідерландської компанії Buhler AG ta Van Aarsen International B.V.з великим досвідом у комбікормовій галузі, вдалося оптимізувати процес виробництва кормів та досягнути високих результатів продуктивності для бізнесу.

  Склад комбікорму для кролів

  До складу комбікорму входять інгредієнти:

  1. Травʼяне борошно.
  2. Високоякісні зернові овес, ячмінь, кукурудза та пшениця.
  3. Соняшникові та соєві макуха та шрот.
  4. Рослинні протеїнові концентрати
  5. Мінерали: вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль, вітамінно-мінеральні премікси, незамінні амінокислоти, комплекс ензимів, антиоксиданти, кокцидіостатик).

  Завдяки збалансованому корму  збільшується приріст ваги, покращується здоров’я тварин їх настрій та жвавість. Також спрощує роботу українським кролівникам, яким не має необхідності у покупці будь-яких добавок для відгодівлі кролів. Важливо пам’ятати, що годувати дорослих тварин комбікормом потрібно 4 рази на добу, та слідкувати, щоб у них був цілодобовий доступ до чистої води.

  Переваги комбікорму для кролів VITAGRO Nutrition

  • Швидкий приріст живої маси та гарна засвоюваність поживних речовин;
  • Легко зберігати та при необхідності транспортувати;
  • Менші витрати на утримання впродовж усього періоду життя кролів;
  • Знижується ризик захворюваності та гибелі кролів;
  • Покращує здоров’я та загальний стан тварин.

  Наші фахівці знають потребу кролів у свіжому кормі та його значені для тварини, тому розробили рецепти корму, до складу якого входять трав’яне борошно, сінне борошно, у якому міститься чимало природніх вітамінів, важливих для життєздатності кролів.  До рецептури, додаємо солі макро-та мікроелементів, препарати вітамінів, незамінні амінокислоти, ензими, задля задоволення потреб організму кролів всіма необхідними елементами живлення для забезпечення високої продуктивності кролів.

  Купити комбікорм для кролів нашого виробництва, можна у представницькій мережі, яка працює на теренах усієї країни. Власний завод компанії, основні потужності якого розміщені в екологічній зоні Подільських Товтрах, задовільнить потреби клієнтів якісною та поживною продукцією, яка прискорить вигодовування тварин та дасть швидкий результат для Вашого бізнесу. Процес виробництва автоматизований та комп’ютеризований (дозування, гранулювання, змішування, подрібнення, пропарювання тощо), що виключає вплив людського фактору та зменшує рики потрапляння шкідливих бактерій та непотрібної вологи.  Також забезпечення безперервної роботи заводу це постійний контроль виробників обладнання та власний елеватор компанії, який зберігає сировину у належному стані згідно вимог та стандартів.

  Добова норма комбікорму для кролика:

  1. Дорослі тваринки – 110-120 грам
  2. Молодняк – 50-60 грам
  3. Вагітні самки – 140-150 грам
  4. В період годівлі – 300 -350 грам.

  Хочемо зауважити, що для самок в період лактації кількість корму визначають з врахуванням кількості кроленят. У віці 4 місяці, переводять тварин на корм спеціально призначений для вилучення та відгодівлі. Визначити кількість корму для однієї тварини не важко, але це залежить від породи, маси, віку та її фізіологічного стану, а також пори року. Хороший кролівник заздалегідь подбає про всі нюанси у розведені кроликів, про їх лікування, харчування та підбере персонал для догляду за тваринами.

  Для вирощування високопродуктивних кролів кращі фахівці компанії VITAGRO Nutrition  розробили повнораціонні комбікорми під торговою маркою VitamFeed:

  • VitamFeed RS – повнораціонний комбікорм для молодняка кролів після відлучення у віці від 60-ти днів, виробляється у вигляді гранули 4 мм.
  • VitamFeed RF – повнораціонний комбікорм для сукрольних і лактуючих кролиць, виробляється у вигляді гранули 4 мм.

  Склад комбікорму VitamFeed для кролів

  Високоякісний ячмінь, овес, пшениця, кукурудза, висівки пшеничні, трав’яне борошно, шрот соняшниковий, макуха соняшникова, жир рослинний, мінерали (вапнякове борошно, монокальційфосфат, сіль, вітамінно мінеральний премікс, антиоксидант, ензими).

  Технологічна схема годівлі кролів комбікормами

  Найкращим джерелом енергії для кролів є злакові та бобові культури, завдяки яким вони отримують поживні  речовини для прискорення росту, які позитивно впливають на репродуктивну функцію кролів. Такі речовини містять суміші корму виробництва  нашої компанії, які забезпечать організм кролів усіма необхідними вітамінами та речовинами для швидкого приросту, смачного м’яса та красивої шкіри.

  Кожна програма розроблена із врахуванням породи, віку, періоду годівлі та навіть сезон, вміщує престартерний комбікорм, премікси та білково-мінеральні добавки, які відповідають для отримання заявленим  показникам. Наша продукція є екологічно чистою, відповідає існуючим державним нормативам та європейським стандартам.  Уся рецептура розробляється нашими спеціалістами на основі наукових обґрунтувань, щодо норм та правил харчування кролів.

  Купити комбікорм для кролів в Україні

  Наш комбікорм для кроликів є найкращим і ми гарантуємо:

  1. Виробництво кормів на власному надсучасному заводі, з автоматизованим обладнанням та лабораторіє, що проводить контроль якості сировини та готової продукції;
  2. Високоякісна сировина та біологічно активні добавки – провідних закордонних партнерів;
  3. Оптова торгівля – завдяки потужностям заводу та його безперебійному виробництві;
  4. Кваліфіковані спеціалісти-технологи, які розробляють рецептуру кормів з врахуванням віку, кросу та потреб тварин.
  5. Зручне замовлення корму через інтернет-магазин, представницьку мережу, та на заводі виробника комбікормів.

  Ми впевнені у якості виготовлених нами комбікормів, тому що маємо свою сировину, а частину покупної сировини беремо лишень сертифіковану  та ретельно перевіряємо у свої лабораторії. Кормові добавки закуповуємо в заводів виробників України та у країнах Європи. Грануляція кормів проводиться у відповідних температурних режимах, які дозволяють зберегти усі корисні речовини та вітаміни але водночас під впливом температури знищуються шкідливі бактерії. Завдяки спеціальному вигодовуванню кролів кормами VITAGRO Nutrition, вони інтенсино набирають вагу, швидше ростуть, активні та мають гарне самопочуття, а також покращується якість хутра, його блиск та густота.

  Ми стабільно працюємо і твердо впевнені, що створюємо якісний продукт для задоволення потреб кролячих ферм та примноження Вашого прибутку. Займайтеся кролівництвом, а ми Вам у цьому допоможемо та підтримаємо. Робимо усе, спираючись на довгострокове партнерство та зацікавленість у досягнені нових розробок та надбань.