Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Комбікорми для тварин оптом від Vitagro Nutrition

  Правильно підібраний раціон харчування дозволяє фермерам вирощувати здорових тварин та птицю. Самостійно приготувати поживні суміші, що поєднують вітаміни та мінерали, вкрай складно, тому фермери вважають за краще купити комбікорм від виробника та використовувати готові продукти.

  Vitagro Nutrition виробляє повноцінний комбінований корм, зважаючи на рекомендації світових фахівців для конкретної породи. Власна лабораторія допомагає швидко перевіряти якість продукції.

  Що таке комбікорми?

  Комбіновані корми є однорідною сумішшю, що складається з декількох високоживильних інгредієнтів. Компоненти підбираються з урахуванням фізіологічних потреб свійської птиці та тварин. Для кожної породи та віку інгредієнти змінюються: збільшується вміст білка (сирого протеїну та амінокислот), коригуються вуглеводи та клітковина.

  Компоненти ретельно відбирають, перевіряють їхній стан у лабораторіях, щоб на виході клієнт міг купити комбікорм оптом високої якості. Співвідношення вітамінно-мінеральних елементів теж змінюється: для вагітних і самок, що годують, молодняку, м’ясних порід кількість і тип (відсоток введення) вітамінів повинні відрізнятися.

  Фахівці Vitagro Nutrition піддають кормову суміш обробці, що проходить у кілька етапів, щоб у результаті отримати безпечну та насичену корисними речовинами продукцію, і повноцінно збалансований під особливості, та фізіологічні потреби організму тваринного продукт.

  Основу комбікорму становлять зернові та злакові культури, їхня кількість досягає 60-80%. Комбікорми для тварин містять:

  • Зернова група 60-80% – пшениця, овес, кукурудза або ячмінь
  • Білкова група 10-25%-зернобобові соняшникова макуха, шрот соєва макуха, шрот, тремтіння кормові та продукти тваринного походження
  • Макроелементи1-3% – Ca, Mg, N, A, P
  • Мікроелементи та вітаміни 0,2-0,5% Fe, Zn, Cu, Co, Mn, Se, I Вітаміни K, E, D, A а також групи В
  • Біологічно активні речовини 0,01-0,1%
  • Адсорбенти, ензими, антиоксиданти, стабілізатори мікрофлори та ін.)

  Шрот і макуха – відмінне джерело білка, необхідне тваринам для зростання та набору м’язової маси. Клітковина змушує систему травлення краще працювати, вчасно очищатися від токсинів, підтримує здоров’я.

  Для вирішення білкової проблеми наші фахівці використовують білки рослинного походження, а саме соєві шроти та макухи, які у свою чергу проходять усі необхідні аналізи на токсичність та вміст білка.

  Комбікорм для бройлерів та великої рогатої худоби також додатково містить мінеральні сполуки, амінокислоти, ферменти, вітамінний комплекс, органічні добавки. Продукт складений за точною рецептурою, фахівці практично вивірили оптимальну кількість кожного елемента. Безпечна та збалансована суміш відповідає фізіологічним потребам сільськогосподарських тварин, підтримує їх розвиток з народження до дорослішання.

  Комбіновані корми – запорука продуктивного та життєздатного тваринництва. Їх застосовують для покриття потреб основного раціону, але у ряді випадків використовують у вигляді вітамінізованої добавки. Продукція зміцнює імунітет новонароджених, що недавно народили свиноматок, уберігає поголів’я від захворювань, допомагає вивести потомство та підтримати його швидке зростання. Порівняно із самостійно приготовленими кормовими сумішами, професійні корми Vitagro Nutrition забезпечують отримання яєць, м’ясної та молочної продукції високої якості.

  Технологія виробництва комбінованих кормів

  Найкращі кормові добавки виходять при поєднанні автоматизованих технологій, вивірених норм та якісної сировинної бази. Фахівці відстежують кожен етап виробництва:

  • підготовка сировини – перевірка продуктів, що надійшли, подрібнення інгредієнтів;
  • дозування – згідно з рецептурою;
  • одержання однорідної поживної маси;
  • обробка – збільшення пластичності гранул шляхом прогрівання;
  • знезараження – знищення патогенних мікроорганізмів та бактерій завдяки пропарюванню продуктів;
  • формування гранул;
  • охолодження – суміш позбавляється вологи, набуває міцності.

  Продаж комбікорму оптом, перевіреного в процесі виготовлення та за результатами робіт, можливий завдяки великим потужностям власного заводу Vitagro. Технологічні потужності, до яких входять дробарки, гранулятори, бункери для зберігання, змішувачі та транспортери, дозволяють випускати великі партії і задовольняти потреби господарств з великим поголів’ям худоби.

  Види комбікормів від виробника

  Продукцію випускають у формі гранул, крупки або розсипному вигляді. При виборі фермерам важливо враховувати породу та вік тварин, зручність застосування та змішування з основною їжею.

  Фахівці ділять кормову лінійку за призначенням та складом продукту:

  1. Повнораційна суміш – підходить для щоденного застосування, містить максимум потрібних елементів та покриває потреби організму у вітамінах, мінералах, амінокислотах.
  2. Концентрат – виступає прикормом, що містить максимальну кількість поживних речовин, які фермери додають до основного корму.
  3. Кормова добавка – комбінує білки, мінерали та вітаміни.

  Окремо варто виділити премікс – вітамінізований продукт, наповнений амінокислотами та стимулюючими інгредієнтами. Він підвищує засвоюваність продуктів харчування, підтримує імунну систему та покращує здоров’я тварин. Ціна на комбікорм від виробника залежатиме від типу корму та норми введення.

  При виробництві фахівці враховують фізіологічні потреби породи у певному віці, тому розробляють індивідуальні та ефективні продукти. Головне – уникнути дисбалансу та гіповітамінозу, які негативно позначаються на здоров’ї тварин та птиці та виручці фермерських господарств.

  Корм для тварин Vitagro Nutrition

  Виробник намагається покрити потреби всіх тварин, які вирощують на фермерських господарствах, тому пропонує:

  1. Комбікорм для курей несучок, перепелів та іншого свійського птаха – комплекс включає різноманітні суміші, розраховані на бройлерів, гусей, качок. Злакова основа, вітаміни та натуральні добавки підвищують несучі здібності курей, збільшують м’язову тканину у птиці.
  2. Комбікорм для кроликів – продається оптом, його особливості – наявність трав’яного борошна, яке допомагає вирощувати м’ясних тварин, витрачаючи мінімум сил та фінансових засобів.
  3. Суміш для телят – спосіб підібрати поживний та бюджетний раціон, що дозволяє вирощувати міцне потомство. Забезпечує швидке зростання молодняку ​​та збільшення маси.
  4. Комбікорм для свиней – кілька різновидів, орієнтовані розвиток м’язів, м’яса, сала, підготовку свиноматок.

  Добірна пшениця, найкращі бобові та олійні культури доповнюють натуральні інгредієнти. Оптимальне поєднання харчових компонентів дає змогу вибрати партію товару під конкретну породу.

  Причини купити комбікорм оптом в Україні

  Фахівці Vitagro Nutrition знають, наскільки важливо своєчасно заготовити кормову суміш, передбачити можливе поповнення птиці та тварин, врахувати особливості порід.

  Реалізуючи натуральний комбінований корм, виробник забезпечує:

  1. Корисність. При виготовленні використовується першокласна сировина, що зарекомендували себе добавки та інгредієнти, що пройшли сертифікацію.
  2. Якість. Власна лабораторія допомагає контролювати параметри добавок, що їх випускають, їх відповідність європейським і вітчизняним стандартам якості.
  3. Тривале зберігання. Спеціальні пакувальні матеріали зберігають біологічні характеристики кормів, уберігають від проникнення вологи та бактерій.
  4. Низька ціна. Власні заводські потужності, склади та бункери, частина використовуваної сировини дозволяє заощадити на послугах посередників, завдяки чому клієнти можуть купити комбікорм оптом за ціною виробника та не переплачувати третім особам.

  Продукція відрізняється збалансованістю, міцністю гранул, у ній відсутні несертифіковані добавки та заборонені речовини. А висока засвоюваність підійде тваринам будь-якого віку.