Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Премікси оптом для сільськогосподарських тварин

  Фермери розводять свійську птицю та тварин у великій кількості, і самостійно встежити за раціоном кожного – непосильне завдання. Тому найкращим виходом буде купити премікси, зробити харчування збалансованим та корисним.

  Вітамінні багатокомпонентні добавки підвищують продуктивність: збільшують відсоток м’яса, сала, яєць, молока. У них міститься все, що необхідно організму, що зростає і сформувався. Виробник кормів для тварин Vitagro Nutrition випускає продукцію, створену індивідуально під кожну породу, вік та вагову категорію.

  Що таке премікси

  У процесі зростання тварини потребують різноманітних речовин, які допомагають нормально розвиватися, зміцнюють імунну систему, підтримують здоров’я та гарне самопочуття.

  Премікси – це вітамінно-мінеральні добавки, які фермери комбінують з основним кормом, вони містять біологічно активні речовини, що стимулюють зростання та збільшення валової ваги. У порівнянні з основним кормом тут кількість мікроелементів досить висока, тому контролювати норму дуже важливо.

  Вітамінно-мінеральні премікси містять елементи у високій концентрації, щоб реалізувати можливий біологічний потенціал породи. Vitagro Nutrition випускає кілька різновидів добавок, кожна з яких має свою мету: вирощування, підготовка поросних та лактуючих свиноматок, розмноження, збільшення м’язової маси або сала.

  Гранульована або порошкова суміш поставляється в готовому стані, вона не потребує варіння або запарювання. Достатньо додати в основний корм. Простота застосування заощаджує час та сили виробників.

  Що входить до складу преміксів?

  Кількість та тип елементів у добавках для молодняку ​​та дорослих особин різняться. Купити премікси в Україні від Vitagro Nutriton- це надати тваринам життєво необхідні компоненти:

  • Сполуки мікро- та макроелементів
  • Амінокислоти:
  • L-лізин
  • DL-метіонін
  • L-треонін
  • L-триптофан
  • Сіль
  • Адсорбент
  • Пробіотики
  • Ароматизатор
  • Ензими
  • Вітаміни

  Оптимальне співвідношення допомагає покрити потребу організму та його систем, активізувати гормональний фон та імунітет. Коли елементи надходять у достатній кількості, нормалізується водно-сольовий баланс, підвищується засвоюваність їжі, збільшується продуктивність.

  Кормові добавки-премікси включають такі компоненти:

  1. Біологічно активні речовини – це мікро- та макроелементи, білки, амінокислоти, кормові ферменти. Ферменти та пробіотики налагоджують травлення, сорбенти нейтралізують токсини.
  2. Наповнювачі – макуха, подрібнене зерно, дріжджі, трав’яне борошно, шрот та висівки. Вони компонують вітамінно-мінеральні суміші в однорідну масу, готову до споживання.
  3. Добавки та підсилювачі смаку – підвищують апетит тварин та птиці.

  Вид та відсоток мікроелементів у кормі залежить від стану тварини, технології утримання, вікової групи та породи. Премікси для бройлерів і качок також сильно відрізняються, як корми для поросят і свиноматок.

  Які бувають премікси для відгодівлі тварин

  Фахівці розрізняють продукцію для підживлення за інгредієнтами, що входять до складу, та загального призначення. Залежно від того, яких компонентів у кормі більше, виробник виділяє добавку:

  • вітамінну;
  • мінеральну;
  • вітамінно-мінеральну;
  • містить комплекс амінокислот.

  Фахівці Vitagro Nutrition знають, що на кожному етапі життя потрібний індивідуальний набір корисних речовин. Тому в асортименті компанії фермери знайдуть продукцію для підтримки тварин від народження до вибою:

  1. Добавки для новонароджених – насичені мінералами, які немовля отримує з молоком матері. Допомагають у формуванні органів, кісток та тканин.
  2. Для молодняку ​​– прискорюють фізичне зростання, дозволяють вирости без використання хімічних стимуляторів.
  3. Для поросних та лактуючих свиноматок – підтримують тіло матері та дитинчат, беруть участь у розвитку здорового плоду. Суміш містить підвищену кількість поживних речовин.
  4. Для формування м’язової маси – підходять фермерам, які вирощують худобу для відгодівлі та забою.

  Також бувають лікувальні та зміцнюючі різновиди. Премікси для свиней поділяються на престартовий, стартовий, гровер, фінішний, підживлення для годуючих та вагітних свиноматок.

  Ефективність преміксів Vitagro Nutrition

  Ефективність залежить від складу: яких компонентів більше, такий результат побачить фермер.

  1. Вітамінний комплекс. Коферменти відповідають за нервову, гормональну та імунну системи, контролюють поділ клітин, формування м’язів, продовження молодості.
  2. Білки та амінокислоти. Виступають «будівельним матеріалом» для клітин та тканин, нарощують м’язову масу.
  3. Лікувальні інгредієнти. Захищають молодняк від захворювань, які знижують поголів’я худоби та здатність до розмноження.
  4. Сорбенти. Ліквідують отруйні та отруйні речовини, що потрапили із зовнішнього середовища.
  5. Мінерали. Підтримують сольовий баланс, регулюють роботу органів та систем.
  6. Ферменти. Налагоджують обмінні процеси, покращують засвоюваність корисних речовин із продуктів.
  7. Ароматизатори. Стимулюють апетит, разом із ним – набір ваги та повноцінний розвиток.
  8. Пробіотики. Покращують мікрофлору в кишечнику, допомагають перетравлювати та всмоктувати елементи.

  Премікси для курчат і курей несучок мають індивідуальні особливості, з їх додаванням пташенята ростуть швидше, а кури виробляють більше яєць без додаткової стимуляції.

  Переваги преміксів від виробника Vitagro Nutrition

  Велике поголів’я нездатне видобути всі необхідні речовини з оточуючих товарів. При авітаміноз тварина стикається з втратою апетиту, повільним набором маси або слабким виробленням молока. Волосяний покрив стає тьмяним, на копитах виникають нарости та тріщини.

  Щоб задовольнити щоденну потребу тварин, фермерам буде доцільно  купити премікси оптом та зберігати в сухому місці до затребуваності. Вітамінно-мінеральна продукція має багато переваг:

  • збільшує захисні функції організму;
  • запобігає втраті ваги;
  • покращує засвоєння їжі;
  • нормалізує процес травлення;
  • скорочує термін відгодівлі;
  • збільшує продуктивність.

  Виробник преміксів Vitagro Nutrition використовує сертифіковану сировину, що пройшла лабораторний контроль. У кормах відсутні заборонені елементи, шкідливі хімічні речовини, стимулятори росту та антибіотики – продукція натуральна та корисна.

  Фахівці відстежують стан кормів на всіх етапах виробництва, дотримуються правил зберігання, контролюють рівень вологості. В результаті клієнт отримує найкращі премікси для свиней, кіз, свиней, кроликів та птиці.