Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Премікси для бройлерів

  Сьогодні VITAGRO Nutrition – одна із провідних компаній, яка має власне виробництво комбікормів, білково-вітамінно-мінеральних добавок та преміксів для бройлерів, здатна забезпечити будь-яке фермерське чи домашнє господарство, якісною та корисною продукцією. Щоб кури зростали здоровими та давали гарний приріст, важливо правильно скласти раціон годівлі, який буде збалансований, поживний, насичений усіма необхідними компонентами. Ми пропонуємо купити премікси для бройлерів VITAMIX Classic та VITAMIX Premium, що мають високоякісний амінокислотний, вітамінний та мінеральний склад, і забезпечать повноцінний розвиток птиці.

  Що таке премікс для бройлерів?

  Премікси для бройлерів – суміш біологічно активних добавок: препаратів незамінних амінокислот, жиро- та водорозчинних вітамінів, солей макро- та мікроелементів, ензимів, антиокисдантів та інших біологічно активних добаовк, які додають до основного раціону, що складається із суміші зернових та білкових кормів. Премікс для бройлерів вводять до складу комбікорму в кількості 1-5%  (10 – 50 кг) преміксу на 1 тонну корму. При створенні засотосується принцип розрахунку «під клієнта», який полягає у тому, що склад премікса залежить від виду та віку птиці які вирощуються в господарстві, наявності зернової та білкової сировини, а також від мети продуктивності – інтенсивний ріст, мʼясна продуктивність, органічне виробництво.

   

  Види преміксів для бройлерів

  Премікси для кур бройлерів поділяються на:

  1. Комплексні – до складу преміксів входять усі необхідні компоненти – амінокислоти, солі макро-та мікроелементів, жиро- та водорозчинні вітаміни, антиоксиданти, ензимні комплекси, за необхідності кокцидіостатики та наповнювачі, які забезвечують технологічні властивості премікса. Відсоток введення комплексних преміксів 1-5%.
  2. Мінеральні – або мінеральні бленди. Це суміші солей мікро-елементів із наповнювачем, які вводяться до складу комбікормів у дозі 0,06-0,12%. Використовуються з метою забезпечення комбікормів мінеральними елементами (Цинк, Купрум, Залізо, Манган, Йод, Селен, Кобальт, Кальцій).
  3. Вітамінні (вітамінні бленди) – суміші препаратів жиро та водорозчинних вітамінів із наповнювачами (висівки, соєві і соняшикові макухи, тощо). Дані бленди вводяться до складу комбікормів у кількості 0,02-0,3% та підвищують загальний тонус організму птиці, покращують фізіологічний стан та забезпечують функції всіх систем організму.
  4. Лікувальні – до складу входять лікувальні препарати, які містять препарати із профілактичною та лікувальною дією. Вводяться до складу комбікормів на визначений час та в певних дозах, відповідно до рекомендацій ветеринарної служби компанії.
  5. Білково-вітамінно-мінеральні добавки – це суміші білкових кормів, амінокислот, солей макро- та мікро-елементів, препаратів вітамінів та біологічно активних добавок, які вводяться до складу комбікормів в дозах 10-40% і доповнюють раціон який складається із вуглеводних кормів. Нестача білка в організмі птиці, може призвести до втрати ваги, а інколи і до загибелі.

  Фахівці VITAGRO Nutrition  постійно вдосконалюють склад преміксів для бройлерів, враховують новітні технології вітчизняного та закордонного птахівництва, рекомендації колег у даній галузі, співпрацюють із провідними ветеринарними службами, поради яких враховують, щоб  продукт був безпечним та корисним. Обравши той чи інший тип преміксу, важливо пам’ятати, що він не є основним кормом, а тільки додатковим компонентом до основного раціону годівлі курчат-бройлерів. Господарям великих ферм важко самостійно відстежити за раціоном кожної птиці, тому найкращим виходом є купити премікси для бройлерів за кращою ціною, та дати стовідсотковий збалансований комбікорм усьому поголів’ю  одночасно.

  Премікси для бройлерів від компанії VITAGRO Nutrition – це якісний продукт, який розроблений провідними технологами даної галузі, на основі постійних досліджень та висновків, завдяки яким вдається створити унікальну продукцію, щоб задовільнити потреби сучасного птахівництва. Як стверджують експерти нашої компанії, мінерали і вітаміни, які надходять із преміксів в організм м’ясних курей, забезпечують: збільшення середньодобового приросту живої ваги, значно коротші терміни відгодівлі, покращення формування скелету. Курчата-бройлери є найбільш вразливими до різних захворювань, тому правильну годівлю потрібно організовувати із першого дня їх життя.  При постійному споживанні преміксів, покращується ріст птиці, швидше набирається загальна маса.  Тому, ми пропонуємо купувати премікси оптом за вигідною ціною, щоб забезпечити безперебійну годівлю курчат-бройлерів від вилуплення до їх забою.

  Купити премікс для бройлерів

  Чому варто купити премікси для бройлерів в Україні:

  1. Постійний моніторинг сировини, що входить до складу преміксів на відповідність заявленій якості виробника.
  2. Якість продукту згідно європейських стандартів та існуючих нормативів.
  3. Високоякісні премікси за доступною ціною напряму від заводу виробника.
  4. Можливість купити товар оптом та забезпечити безперебійну годівлю.
  5. Економія часу та коштів при оптовій купівлі товару.

  Курчата-бройлери – це крос м’ясних курей, які різняться своїм інтенсивним ростом живої маси, скоростиглістю, апетитним та соковитим м’ясом. Кожен фермер має знати особливості застосування преміксів, оскільки вони чітко відрізняються за цільовими групами та віком. Курчата-бройлери повинні отримувати повнораціонні комбікорми з високим вмістом протеїну, амінокислот та вітамінів та біологічно-активних добавок. Якщо до прикладу взяти великі птахоферми, то тут бройлери отримують усі необхідні для росту та розвитку компоненти з комбікормом, який є збалансований та готовий для повноцінного раціону птиці, з врахуванням вікових норм споживання такого корму.  Якщо розглянути відгодівлю бройлерів у домашніх умовах, де фермери переважно використовують суміші зернових та білкових кормів, застосування преміксів є обов’язковим відповідно інструкції від виробника.

  В умовах великої конкуренції на ринку птахівництва, важливими аспектами є час, за який виростають курчата-бройлери з добового віку і до забою, а також висока якість отриманого м’яса. Тому кожний птахівник,  бажає отримати ці два показники мінімально затративши кормів на одиницю приросту на виробництво кормів, і тут йому допоможуть комплексні премікси для курчат-бройлерів, які здатні у повній мірі розкрити генетичний потенціал курей, за короткий термін вирощування. Система дії преміксу пояснюється тим, що він містить усі необхідні компоненти для птиці, які не можливо отримати природнім шляхом. Візьмемо до прикладу вітаміни, які є життєво необхідними та незамінними у житті бройлерів, кожен з яких виконує своє завдання. Мінеральні речовини та мікроелементи, які містять премікси для птиці, необхідні для організму птиці для здорового функціонування ендокринних залоз, нормалізації кишкової флори тощо.

  Переваги преміксів для курчат бройлерів

  Премікси для бройлерів від VITAGRO Nutrition допоможуть:

  • Нормалізувати обмін речовин та енергії, уникнути проблем авітамінозу;
  • Збалансувати раціон бройлерів за всіма вітамінами та іншими компонентами;
  • Поліпшити перетравлення та засвоєння поживних речовин кормів;
  • Оптимізувати конверсію корму, підвищити і зберегти продуктивність;
  • Позитивно вплинути на розвиток травної системи, внутрішніх органів, кісткової тканини тіла;
  • Зміцнити імунітет та стресостійкість.

  Головним пріоритетом для компанії-виробника –  є якість продукту та безпека його застосування. Тому, для ведення вашого безпечного та успішного бізнесу, ми вкладаємо у виробництво свої знання та навики, використовуємо якісну сировину власного виробництва, купуємо усі необхідні компоненти у перевірених партнерів, які мають бездоганну репутацію. Нам важливо, щоб уся продукція, що виготовляється на заводі  VITAGRO Nutrition відповідала задекларованим показникам, та задовільнила всі вимоги покупця. Свою діяльність спрямовуємо на продаж преміксів оптом, оскільки маємо власний завод, виробничі потужності потужність якого складають 25 тонн на годинну, усі процеси автоматизовані, що виключають вплив людського фактору, наявність власної сировини, що дозволяє заощадити ваші кошти. Висококваліфіковані спеціалісти постійно працюють над вдосконаленням рецептур та створенням нових продуктів, щоб ваш бізнес розвивався  та процвітав.

  Для курчат-бройлерів VITAGRO Nutrition пропонує:

  1. Стартовий премікс – VITAMIX Classic та VITAMIX Premium Broiler Start 2,5-5% розрахований на годівлю курчат від першого до 21 дня їх життя. Змішують із основним кормом, для зменшення навантаження на кишково-шлунковий-тракт та його розвиток,  підсилює імунітет, сприяє швидшому розвитку курей.
  2. Гровер VITAMIX Classic та VITAMIX Premium Broiler Grower 2,5-5% – ці премікси ретельно змішують з основними кормами у співвідношенні 2,5-5% від загальної кількості корму, забезпечують потребу курчат-бройлерів всіма біологічно активними компонентами із 22 по 38 добу вирощування. Він слугує для нормального розвитку всіх органів молодняка, зміцненню кісток та  приросту основної маси.
  3. Фініш VITAMIX Classic та VITAMIX Premium Broiler Finisher 2,5-5%  – ці премікси важливі для годівлі курчат перед їх забоєм, адже їх складники містять амінокислоти, що сприяють швидкому приросту ваги бройлера.

  Обираючи відповідні премікси, варто уважно ознайомитись з інструкцією, вмістом, призначенням та способом використанням. Оскільки, неправильно підібраний продукт, може призвести до неочікуваних результатів під час годівлі бройлерів, що призведуть до захворювань і навіть гибелі. Не можна давати премікси призначені для яєчних курей – бройлерам і навпаки, чи гроуерні премікси згодовувати для добових курчат.

  Премікси для бройлерів оптом

  Виробник преміксів для бройлерів VITAGRO Nutrition – це компанія, яка займається виробництвом комбікормів, преміксів та БМВД, які спрямовані на професійну годівлю для фермерів та домашніх господарств.  Усі премікси відрізняються складом, поживністю,  кількістю компонентів, іншими речовинами, які потрібні для здорового зростання, в залежності від віку курчат.

  Якісні премікси від компанії-виробника можна замовити у інтернет-магазині, мережевих представництвах, чи безпосередньо на заводі. Купити оптом премікси для бройлерів – означає забезпечити свій бізнес гарними результатами.