Залиште заявку:

  Я згоден(а) на обробку Персональних даних
  ×

  Премікси для свиней і поросят

  Премікси для свиней від виробника VITAGRO Nutrition – це якість, низька ціна та можливість купити високоякісні продукти оптом. Українська компанія, що входить до агрохолдингу VITAGRO, виготовляє найкращі премікси, які щоденно проходять сертифікацію не тільки у лабораторії, але і на 100 тис. свиней.

  Премікси для свиней стрімко увійшли у сучасну технологію годівлі та займають чільне місце у розвитку свинарського бізнесу. Їх застосовують для доповнення комбікормів та харчових концентратів біологічно активними речовинами, для збільшення генетичного потенціалу свиней.  Використання преміксів для свиней на фермах  – це найраціональніший спосіб введення мікродобавок до основного корму, та тим самим забезпечити рівний розподіл усіх компонентів у кормовій суміші. Вченими доведено, що премікси є корисними вітамінними добавками, не завдають шкоди здоров’ю тваринам та птиці.

  Як діють премікси для свиней VITAGRO Nutrition

  Завдяки великому вмісту вітамінів, премікси позитивно впливають на розвиток поросят. До складу преміксів VITAGRO Nutrition входять вітаміни:

  Жиророзчинні вітаміни:

  1. А – обмін протеїну та мінеральних речовин, синтез гормонів, пришвидшує окисно-відновні реакції в організмі свиней, забезпечує нормальний стан шкіри, дихальних систем, підвищення росту поросят, нормалізує роботу ШКТ і сечостатевої системи, покращує зір.
  2. D3- має проти рахитну активність, стимулює функцію ендокринних заліз, активізує вуглеводний обмін, сприяє народженню великих і здорових поросят завдяки нормалізації рівня кальцію і фосфору в крові тварини.
  3. Е – діє в організмі як біокаталізатор і має антиоксидантну дію, регулює білково і ліпідний обмін, необхідний для функцій розмноження.
  4. К – сприяє зміцненню капілярів і покращує зсідання і згортання крові.

  Водорозчинні вітаміни:

  1. В1 – обмін вуглеводів, має анти невротичну властивість
  2. В2 -забезпечує нормальну генерацію енергії, обмін білків і жирних кислот, нормалізує окисно-відновні реакції
  3. В3 – пришвидшує розпад і синтез жирів, глюкози, жовчних кислот і т.д.
  4. В4 – синтез деяких амінокислот, сприяє обміну жирів і не дає їм відкладатися у клітинах
  5. В5 – покращує кровообіг, пришвидшує окисно відновлювальні реакції, стимулює функції ШКТ, бере участь в процесі розмноження
  6. В6 – бере участь в обміні амінокислот і інших речовин
  7. В7 (біотин) – синтез жирних кислот, амінокислот, регулює стан нервової системи
  8. В9 – бере участь в процесі кровотворення, синтез амінокислот, холіну
  9. В12 – метаболізм організму, нормальне кровотворення, синтез нуклеїнових кислот і амінокислот, бере участь в обміні вуглеводів і жирів.
  10. С – синтез гормонів, амінокислот, гемоглобіну, регуляція репродуктивної системи, так грає роль антиоксиданту в організмі.

  Також важливими для нормальної життєздатності є мінеральні речовини (мікро і макро речовини). Премікси для поросят від нашої компанії містять:

  • Кальцій – для гарного розвитку кісток та тканин, особливо свиноматок та молодого поголів’я.
  • Фосфор – входить до складу кісток, незамінний в обміні білків, жирів і вуглеводів, в синтезі ферментів, гормонів і вітамінів
  • Натрій – підтримка осмотичного тиску в клітинах, нормалізує серцеву і нервову діяльність
  • Магній -підтримує кислотно-лужний баланс, підтримує функціональність нервово-м’язового апарату і бере участь у термо регуляції
  • Залізо та мідь – приймають важливу роль в окислювальних процесах та нормалізації складу крові, покращує прирости і здоровий стан тварин.
  • Калій – відповідає за стан і кількість тканинної рідини, позитивно впливає на роботу серця.
  • Марганець – сприяє нормальному обміну речовин, репродуктивній функції та росту свиней.
  • Цинк – важливий в період статевого дозрівання, має важливу роль для самок та самців у період парування.
  • Селен – посилює обмін речовин, має вплив на білковий обмін і деяких амінокислот
  • Кобальт– бере участь гемопоезі, позитивно впливає на плодовитість хряків і молочність у свиноматок
  • Йод – регулює кількість гормонів та їх процеси в організмі, відповідає за проблеми судин і печінки.

  Премікс для свиней можна купити на спеціалізованому заводі компанії VITAGRO Nutrition, який розробляє та виготовляє виняткові програми для годівлі тварин, повнораціонні корма, а також премікси та БМВД для птиці, свиней, кролів та ВРХ. Висококваліфіковані фахівці заводу, розробили програми годівлі преміксами, які задовільнять різновікові групи тварин. Взяли до уваги важливі життєві періоди свиней: поросних свинок, неспарованих тварин, молодняк та дорощуванні, відгодівлі, окремо для кнурів-плідників.

   

  За призначенням премікси для свиней бувають:

  1. Для поросят;
  2. В період відгодівлі;
  3. Супоросних та лактуючих свиноматок;
  4. Для збільшення маси м’язів;
  5. Для профілактики, лікувального ефекту та зміцнення імунітету.

  Купуючи премікси оптом, фермер повинен врахувати його призначення, адже склад кожного відрізняється, елементи які входить до преміксів, розраховані у пропорціях відповідно до їх призначення.  На упаковці завжди вказується застосування та дозування, тому варто звернути увагу та дотриматись даних рекомендацій, щоб кількість вітамінів не нашкодила не менше, ніж їх нестача. Купувати продукцію потрібно у перевірених виробників та їх представників, щоб якість та ціна відповідали заявленим.  Особливим складом відрізняються премікси виробника VITAGRO Nutrition, до складу якого входить добірна сировина, вітаміни та мінерали найкращих виробників світу.

   

  Премікси-добавки компанії містять компоненти:

  1. Біологічно активні речовини – мікро- макро- елементи, амінокислоти, харчові ферменти, білки. Ферменти та пробіотики – покращують травлення свиней, сорбенти – виводять токсини.
  2. Наповнювачі – високоякісні подрібнене зерно, макуха, шроти, висівки, тощо. Ці компоненти об’єднують вітамінно-мінеральні добавки в одну суміш, готову до вживання.
  3. Добавки та підкислювачі – покращують апетит свиней різного віку та їх періоду.

  Власникам свиноферм вигідно купити премікси для свиней оптом у виробника, тим самим забезпечити постійну наявність необхідних вітамінно-мінеральних речовин, ферментів та біологічних добавок для споживання їх тваринами. Перш ніж придбати той чи інший премікс, фермеру варто визначити мету призначення тварин: якщо для відгодівлі – купувати товар призначений для цієї цілі, для репродукції тварин – відповідний даній меті. Варто пам’ятати, що застосовувати премікси потрібно згідно інструкції вказаної виробником, щоб не зашкодити здоров’ю тварин, та не погіршити очікуваний результат.

  Пам’ятка! Премікси та концентрати не можна: варити, запарювати! Потрібно давати свиням у такому вигляді, якій продає виробник.

  Купити премікси для свиней – оптимальне рішення для господаря свиноферм, якщо у нього є своя кормова чи зернова база. Спеціалісти компанії VITAGRO Nutrition у співпраці із світовими виробниками розробили унікальні програми годівлі свиней.  За свій багаторічний досвід у тваринництві, постійні досліди та їх аналіз, зуміли зрозуміти важливі проблеми свинарства та знайти виходи їх вирішення. Саме досліди та аналіз дали можливість розробити відповідні програми годівлі тварин, щоб дати їм усі важливі мікро- та макроелементи для нормальної життєдіяльності, гарної репродуктивності, відгодівлі.

  Перевага преміксів у раціоні свиней та поросят:

  • Економія на основному кормі, так як його витрати знижуються близько 31% завдяки преміксам.
  • Свині ростуть швидше, мають міцніше здоров’я та імунітет.
  • Спостерігається менший падіж молодих та дорослих особин.
  • Збільшується кількість приплоду.
  • Свиноматки легше виношують поросят та скоріше відновлюється їх організм після опоросу.
  • Завдяки годівлі перміксами, із тіла тварини виводяться токсичні речовини та зайва рідина.
  • Контролюється збільшення маси тіла, менше спостерігається ожиріння.
  • Покращуються смакові якості свинини.
  • Організм тварини повніше отримує кисень.

  Правильно підібрані премікси для свиней –  це стовідсотковий результат, що свинки, кнурі та поросята будуть рости здоровими, з міцним імунітетом та давати бажаний кінцевий результат.  В свою чергу власники свиноферм зможуть заощадити на кормі для свиней, скоротити період відгодівлі, отримають смачне м’ясо та сало, яке відповідатиме усім вимогам та стандартам.

  Ідеальне співвідношення елементів, дає можливість організму свиней отримати добову норму усіх необхідних речовин, посилити гормональний фон та імунітет тварин. Елементи отримані у відповідній дозі сприяють нормалізації водно-сольового балансу, збільшується засвоюваність їжі, покращується продуктивність.

   

  Як правильно застосовувати премікси для поросят від виробника VITAGRO Nutrition:

  1. Щоденно давати тваринам премікси.
  2. Суворо дотримуватись норм, що вказані на упаковці, оскільки організм свині не зможе засвоїти більше, як йому потрібно. Надлишок буде виведено з організму тварини із калом та сечею, тому немає потреби у передозуванні.
  3. Давати з якісним та свіжим кормом, оскільки вітаміни добре засвоюються із усіма компонентами, які є у кормі.
  4. Протерміновану продукцію не застосовувати, оскільки її вітаміни не зберігаються, а лишень мінерали.
  5. Враховувати свою ціль та вікову категорію свиней, застосовувати відповідний премікс.

  Купити премікси для свиней і поросят в Україні за найкращою ціною, яка відповідає якості можна у  виробника – компанії VITAGRO Nutrition. Продукція компанії орієнтована на європейські стандарти, розроблена висококваліфікованими спеціалістами, які мають чималий досвід у даній галузі. На фермах компанії проводяться постійно дослідження розроблених рецептур, їх аналіз та вдосконалення. Ми ставимо перед собою важливу мету, щоб свині були здорові, та приносили прибуток своїм господарям.  Купуючи премікси у VITAGRO Nutrition – отримаєте стовідсотково якісний продукт, який задовільнить організм тварини та дасть очікуваний результат для фермерів.

  Програми годівлі свиней на преміксах компанії VITAGRO Nutrition:

  1. VITAMIX Premium Start PR– 5%
  2. VITAMIX Premium t Grover PR – 3,5%
  3. VITAMIX Premium Finisher PR – 3%

  Для свиноматок:

  • VITAMIX Premium Lacto PR – 5%
  • VITAMIX Premium Pregna PR – 4%

  На сайті компанії VITAGRO Nutrition ви зможете ознайомитись із наявними програмами годівлі свиней і поросят: комбікорми, премікси, БМВД.  Вибір продуктів, які наявні у виробника VITAGRO Nutrition – задовільнить найвибагливішого клієнта. Купити премікси, БМВД та комбікорм оптом можна у мережевих представництвах компанії, інтернет-магазині та на заводі виробника, який розташований на Хмельниччині у екологічній зоні Подільських Товтр.  Ми здійснюємо торгівлю преміксами по всій території України.